Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meddig bírtad olyan munkahelye...

Meddig bírtad olyan munkahelyen, ami egyáltalán nem passzolt hozzád?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert apám mérnöki vállalkozásánál dolgozom 5. éve, de én nem vagyok mérnök, hanem amolyan mindenes.

Az is probléma, hogy sosem volt túl jó kapcsolatunk apámmal, de jobban zavar, hogy reál dolgokkal kell foglalkozni, amit sosem szerettem igazán ( mérek terepen, szerkesztőprogramokat is használok, meg néha elég sokat kell vezetnem terepre, amit szintén utálok).

A legrosszabb, hogy folyton bömböl a rádió, és sokszor dühöngenek is, mikor pl. visszautasítanak egy tervet stb.) Teljesen kiszámíthatatlan, hogy másnap mi lesz dolgom.

Igazából annyi előnye van, hogy sokszor nem kell 8 órát bent lennem és közel van iroda.



2022. okt. 6. 08:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

3 évig a nevelőapám ingatlanos cégébe.

Tőlem is teljesen távolt állt, olyan ember vagyok aki szereti a monoton, kiszámítható dolgokat, pontosan tudni, hogy mi lesz másnap, sőt egész héten. Nekem ez a szakma pedig egy észnélküli kiszámíthatatlan rohanás volt ami soha nem ért véget azzal, hogy rázártam az ajtót az irodára, hiszen hétfőtől péntekig tól-ig iroda, az emberek meg mikor értek rá ingatlant nézni? Késő délután, hétvégén és ünnepnap.

Nekem is annyi előnye volt, hogy betegséget, sos dolgokat simán meg tudtam oldani egy telefonnal, hogy ma nem megyek, közel volt és segített leküzdeni a szociális fóbiám mert bele kényszerültem a rengeteg kontaktba. Eleinte alig mertem megemelni a telefont, egy pizzát sem mertem soha rendelni. Ha más nem, ennyi haszna volt.

2022. okt. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
1 évig
2022. okt. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Én 4 és fél évig bírtam, de jobb lett volna előbb lelépni.
2022. okt. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Aki akarja, kifejtheti bővebben, hogy milyen hely volt és mi volt a gond.
2022. okt. 6. 08:58
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
1 évig bírtam. A covid miatt kevés volt a gyakornoki hely, így nem igazán válogathattam. Borzasztóan monoton volt a munka, egy sima érettségivel is lehetett végezni, 2 részlegvezető a 4-ből pedig iszonyat buta volt. Az egész jó fizu és a nagyfokú rugalmassá tartott ott, de diplomaszerzés után azonnal megléptem egy szakmába vágóbb helyre.
2022. okt. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Érettségi után nem tanultam tovább, hanem elmentem adminisztrátornak egy céghez, ahol gépelgetnem kellett, amit tanult emberek diktáltak.

Nem szerettem, mert szeretek önálló lenni és nem vagyok buta sem, ezért felvételiztem főiskolára, ott is hagytam 1 év után ezt a céget. MA már önálló vagyok, abban, amit szeretek.

2022. okt. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Metionin ***** válasza:
88%
Ameddig muszáj volt. Egyetem alatt dolgoztam mindenféle gyárban, majd reptéri ügyfélszolgálatban, hibabejelentő ügyfélszolgálatban stb. Rühelltem az összeset de kellett a pénz.
2022. okt. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
2év csoportvezetőség... Soha többet emberekkel...
2022. okt. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

5.éve vagyok szüleim drogériájában eladó meg mindenes. Sokszor kérdeznek a szepsegàpolásról, sminkrol műkörmös anyagokról stb.

Mivel férfiként nem érdekel a dolog még sok dolgot nem is tudok ugye ebbol eredően..de muszajbol vmennyire beletanultam. Smikor lépni akartam mindig jöttek a szüleim h inkább nekem adják a fizut, meg h a sajátom csinálom stb..

2022. okt. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
már 4 és fél éve itt vagyok, nem látok kiutat
2022. okt. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!