Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire fontos neked hogy...

Mennyire fontos neked hogy milyenek a kollégáid?

Figyelt kérdés

Az rendben h dolgozni megy az ember nem barátkozni.


De szerintem jobban megy a munka és telik az idő amikor beszélnek egymással meg " elvannak" a kollégák, nem nonstop beszédre gondolok.


De pl nekem van kollégám akivel dolgozom 2en vagyunk bent 15m2en 12órán át, és csak köszön nem több. Azt se mondja h jó étvágyat vagy egészségedre tüsszögéskor, mintha ott se lennék.


2022. okt. 8. 10:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%

Volt nekem olyan munkahelyem, ahol amikor az elején beszélgetni próbáltam, beszóltak, hogy inkább a kezem járjon, ne a szám. Ekkor csöndben maradtam, és innentől csak a munkára koncentráltam. De ekkor meg az volt a baj, hogy nem beszélgetek velük, biztos lenézem őket, és mobbingolni kezdtek.

Kérdésre válaszolva, a lényeg, hogy ne legyenek kötözkődősek.

2022. okt. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon!


De nekem inkább az a fontos, hogy ne legyenek kollégáim!

Nagyon le tudják szívni az embert a folyton fecsegő lébecolók és még a munkámat is hátráltatják.


Inkább legyen kuka.

2022. okt. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

"2en vagyunk bent 15m2en 12órán át"


Ez se jó, de ez még a jobbik eset!


Most gondold el, ha pl. három nő amiből kettő a harmadikat terrorizálja vagy négy nő vagy akár kettő, aki ki nem állhatja egymást vagy etc.


Szóval szerintem az a legjobb, ha nincs kolléga, mert akkor nincs probléma!


Akkor jó, ha sikerül normális kollégát kifogni, akivel együtt lehet tolni a szekeret és még vidáman is telik a munkaidő, na de az olyan ritka, mint a fehér holló !!

2022. okt. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Valamint még az, hogyha beszélgetősek, akkor legyen valami értelmes témájuk. Ne csak az, hogy mit főznek otthon vacsorára, hogy dugtak meg valakit, hogy rúgtak be a hétvégén, hogy kötöttek bele valakibe a kocsmában.
2022. okt. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Én például utálom, amikor a magánéletemben vájkálnak.


Márpedig 8-12 óra alatt hamar ki lehet meríteni a felszínes dolgokat és akkor ugye miről beszéljen az ember, ha muszáj ?!


Ha meg nem szól, akkor meg az a baj.


Szóval én arra a végkövetkeztetésre jutottam, hogy az ember egyedül a leghatékonyabb és a legtöbb munkahelyi probléma mindig az emberekből fakad: rossz főnökök, rossz kollégák...

2022. okt. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%

Olyan nincs, hogy egy munkahelyen mindenki bunkó, de mindenhol vannak gyökerek. Most én is új munkahelyen vagyok, hamar feltérképeztem, hogy kinek nem vagyok szimpi, azokkal nem kommunikálok, csak köszönök nekik. A munkámat illetően nem szorulok segítségre, ez nagy lépés előny, mert nem kell feltétlen beszélnem esetleg bunkó, rosszindulatú emberekkel.

Persze ha ketten vagytok és a másik pont egy gyökér, az gáz. Vagy el tudod ezt fogadni, vagy nézel mást.

2022. okt. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan nincs, hogy egy munkahelyen mindenki bunkó"


Ajaj, dehogyis nincs!


És bizony kinézik, kiszekálják maguk közül azt, aki nem bunkó.


Nem kell, hogy az egész munkahelyen mindenki az legyen, bőven elég, ha csak abban a szobában vannak, ahol te dolgozol.

2022. okt. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is fontos.

Nyilván nem kell az egész napot eltrécselni egymással és hátráltatni egymás munkáját, de nagyon nem mindegy, hogy milyen közegben töltök el napi 8-10 órát.

Megjártam már igazi feszült, bullyingolós, kiközösítős munkahelyeket is, és nem hiányzik az a folyamatos stresszelés, amit akkoriban átéltem.

2022. okt. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is az olyan munkahelyet preferálom, ahol nem nagyon szólnak egymáshoz az emberek. Jó, az túlzás, hogy csak köszönés, meg jóétvágyat, de még mindig jobb, mint pletykafészkekkel együtt lenni egész nap. Valószínűleg úgyse passzol a világnézetünk, folyton csak jönne a duzzogás, hogy adott helyzetben én miért így csináltam, és nem úgy, a hosszú távú békesség megőrzésére jobb a kussolás.
2022. okt. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%
9: Meg ha nem vagy házas, és párkapcsolatod sincs, akkor a számonkérésszerű faggatás, hogy mikor szedsz már végre össze valakit.
2022. okt. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!