Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik a legfontosabb/leghaszn...

Melyik a legfontosabb/leghasznosabb munka és melyik a legfeleslegesebb?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 2. 03:29
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Nincs olyan, hogy legfontosabb és legfeleslegesebb, mivel minden egyes munka nagyon fontos.

Nem lehet itt rangsorolni, hisz az élet nemcsak fekete és fehér, hanem szerteágazó.

2022. ápr. 2. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
A legfeleslegesebb természetesen a gasztroblogger, a legártalmasabb az influencer, a leghasznosabb pedig valószínűleg az apokalipszis lovasa.
2022. ápr. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden munka hasznos valakinek. Max arról tud adott személy véleményt mondani, hogy számára melyik haszontalan. Pl nekem ilyen a műkörmös. Nekem nincs szükségem rá, így számomra totál felesleges - de ettől másnak még bizony nagyon hasznos.
2022. ápr. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%
Legfeleslegesebb a life coach, az MLM-terület, a pszichológus, a szocmunkás.
2022. ápr. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ilyen influenszer meg celeb meg ilyen jellegű, zéró hozzáadott értékű munka a legfeleslegesebb.


Leghasznosabbat meg nehéz lenne kiszemelni. Mondanám, hogy a tanár vagy az orvos, de ha végiggondolom az egész ellátási láncot, az orvos hogy dolgozzon azok az eszközök nélkül, amit a gyárban összeállítottak neki, a gyárban hogy állítsanak elő bármit, ha nincs nyersanyag, amit valaki kibányászott, hogy bányásszanak ki bármit, ha nincs kaja, hogy legyen kaja, ha nem tanulták meg, hogyan kell jól mezőgazdálkodni, ésatöbbi ésatöbbi. Szóval minden mindennel összefügg, a mai világban már főleg, és szerintem nem lehet fontossági sorrendet felállítani, ha egyik a másik nélkül nem tud (jól) működni.

2022. ápr. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!