Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik java részt kettesben...

Akik java részt kettesben dolgoznak, ügyfél nélkül, pl. irodában, férfi-nő, vagy férfi-férfi, egyforma vagy eltérő korúak. Mennyi szexuális jellegű kritikát kaptok? (Hogy biztos dugod a kiscsajt, vagy b... vagy, lehet gyakorlata az öreglánynak, stb.)

Figyelt kérdés

Asszisztenst kerestem a cégemhez (mert sok meló van, és nem bírom egyedül), erre mindenkitől valamiféle szexuális jellegű kritikát kaptam, tényleg szó szerint mindenkitől, van aki egy az egyben rákérdezett, van aki meg csak a fura kommentjeivel jött, pl: "Szóval egy huszonéves csajjal fogsz itt dolgozni? Kettesben? 8 órában? Aha, az jó..." és ilyen furán néz mellé!

Gondolom ritka az ilyen munkahely, de aki mégis ilyen helyen dolgozik, abból ugyan úgy kinézik, hogy csak a szex miatt van ott, és a munka az... hogy is mondjam, arra ki se térnek, hogy tényleg a munkáról szól a dolog, mert ez egy munkahely?


2022. okt. 10. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én normális helyen dolgozom, normális emberek közt élek, ezért senkinek nem jutott eddig eszébe ilyen primitív dolog.
2022. okt. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem szól be senki és a munka rendben halad.
2022. okt. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mikor ilyen felállásban dolgoztam, nem kaptam senkitől kritikát. Ellenben rettenetesen kellemetlenül éreztem magam vele kettesben. Volt valami a személyében, ami miatt én éreztem úgy, hogy magyarázkodnom kell kifelé. Nem sokat dolgoztam ott.
2022. okt. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez komoly? - Kicsivel több mint 1 hónapja van asszisztensem, de már vagy 20-an céloztak rá, hogy szexelek vele...
2022. okt. 12. 14:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Őr vagyok és fiatal nő, a kollégám akivel egy konténerben vagyok mindennap 24-ben egy vénember, egy darab foga sincs, büdös, koszos, egy nagy paraszt, beszélni nem tud, alkoholista, még munkában is iszik, láncdohànyos, berúg és állandóan üvöltözik. Mindenki azt hiszi, hogy dug engem, mert ezt terjeszti.

Inkább fejbe lőném magam, minthogy hozzàérjek, szó szerint hányingerem van tőle.

Ilyen egy paraszt banda. Még egy ideig húzom, aztán lépek le normális helyre.

2022. okt. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!