Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vannak olyan kollégáitok,...

Vannak olyan kollégáitok, akik semmit sem csinálnak?

Figyelt kérdés
Az egyik munkatársam kb fél éve nem láttam dolgozni. Valahogy mégsem rúgják ki. Én nem tudom, hogy csinálja, néha lecseszik, de még csak itt van. Valahogy el kéne sajátítani nekem is ezt a képességet, hogy nulla munkával hogy lehet pénzt keresni. Ha tudjátok, áruljátok el a titkot. :D

#Léhűtó
2022. okt. 13. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem ajánlom. Ugyan nem az én, hanem apám munkahelyén volt egy általad leírthoz hasonlo munkaerő, akinek egy ideig tényleg elnézték, hogy semmit se csinál, de a végére annyira pofátlan lett, hogy repült. Nem fogják senkinek sem örökké elnézni, hogy egy szál szalmát se tesz keresztbe.
2022. okt. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Vannak. A jelenség fényét az emeli, amikor egy ilyen ember azt hinti, amerre csak jár, hogy ő tartja el a körülötte dolgozókat, mert ha ő nem lenne, akkor mindenkit kirúgnának. Rajta kívül lényegében senki nem dolgozik meg a fizetéséért! Született szélhámos bohóc!
2022. okt. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Én voltam az a kolléga. Direkt nem magyarázták el, mit hogyan kell csinálni, és az első adandó alkalommal kirúgtak, kellett a hely egy csókosnak. Egyébként borzasztó dolog, amikor ott vagy valahol és próbálsz úgy csinálni, mintha lenne dolgod és közben totál értéktelen haszontalan szardarabnak érzed magad.
2022. okt. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Van egy kolléganőm, akiről tök nem tudom, mit tesz-vesz, mert havi 1-2 alkalmat leszámítva semmi aktivitást nem látok rajta.
2022. okt. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11%
Én lennék. Régen volt motivációm dolgozni, már nincs, de a fizu jó.
2022. okt. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%

Én vagyok az a kolléga.

Még csak le sem csesznek pedig főnöknek felvázoltam, hogy unatkozom.

Két-három havonta egyszer jön ügyfél és mutogatnak nekik mint egy cirkuszi majmot, hogy milyen végzettségeim vannak és mennyi nyelven beszélek.

Hülyeségből szóltam csak a banán hiányzik.

Komolyan vették ezért rendszeresen kapunk egy rekesz banánt.

Kollégák meg teljesen odavannak, hogy szereztem kaját.


Furák az emberek.


Eleve úgy vettek föl, hogy nem is jelentkeztem csak annyira eltévedtem, hogy egy interjún kötöttem ki.

2022. okt. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
41%

Igen, ők mélyen és tövig benyaltak, vagy lecunmantottak érte valakit.

Szó szerint 😌

2022. okt. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!