Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szokott lenni összejövetel a...

Szokott lenni összejövetel a munkahelyeteken?

Figyelt kérdés
Csapatépítés, eszem-iszom, stb... bármilyen munkahelyi rendezvény.
2022. okt. 17. 23:59
A kérdező szavazást indított:
Soha
Kb pár évente előfordul
Évente egyszer általában
Évente többször akár
Szinte havi jelleggel
Akár egy hónapban többször
23 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Ja szokott lenni.De nem megyek soha.Csapatépítő?Jó vicc...Már nem érdekel ki-kit dug meg.Ki issza le magát megalázóan.Másnap meg nevetnek egymáson.Sok ilyenen résztvettem,mára felnőttem és tudom hogy jobb kihagyni.
2022. okt. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
20-25 éve még voltak tanyabulik, ma már évente egyre redukálódott, de nem is bánom.
2022. okt. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek
2022. okt. 18. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%
Munkatarsak szulinapjat surun tartjuk ott zaras utan (etterem), de szoktunk eljarni neha egyutt is ide oda (vagyunk vagy 30an)
2022. okt. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan, ami ilyen menedzsment által szervezett, ritkán. Évi 1 csapatépítő van általában, bár van, amikor több napos - idén 2 nap volt, amikor mindenki közösen volt a programokon (már aki eljött rá, mert nem volt kötelező) + 1 nap egységenként dönthettünk arról, hogy a saját egységünkkel milyen programot akarunk (mi pl. szabaulószobába mentünk). Ezen kívül 1 Halloween buli meg 1 karácsonyi buli van. Meg ha másik irodából látogatnak minket, akkor szoktak szervezni valami iszogatást.


Ezen kívül az én szervezésemben Étterem Hétre szoktunk menni, de idén már nem szerveztem meg, mert folyamatosan az volt a tapasztalatom, hogy feljelentkeznek rá, aztán lemondják utolsó pillanatban vagy nem is jönnek el és nem szólnak, ez meg irtó kínos nekem mindig az éttermeknél :D.


Régebben, amikor még nem volt covid és az egységünkben többen voltunk, 2-3 havi 1x elmentünk iszogatni.

2022. okt. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Évente van pár, munkaidőben, elmegyünk enni együtt, utánna meg múzeum vagy kirándulás. Nem nagy szám. Plusz havonta egyszer elmegyünk együtt ebédelni, nem kötelező, de általában mindenki jön. Illetve pár havonta összejövünk péntekenként és elmegyünk valahová, meghívjuk a régi munkatársakat, erre viszont a főnököt nem szoktuk meghívni.
2022. okt. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a legutóbbi munkahelyemen évi 1 volt, rövid időt voltam ott, el se mentem, az azt megelőző helyen mikor hogy alakította kedvünk, több műszak volt, és volt hogy a mi műszakunk tagjai ilyen eszem-iszom keretei között találkozott
2022. okt. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!