Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért támadnak azért mert...

Miért támadnak azért mert beoltattam magam covid ellen?

Figyelt kérdés
Már 4 oltásom van, de folyamatosan támadnak, kérdőre vonnak a munkahelyemen egyes oltatlanok, hogy minek oltattam be magam. Amikor már többször elmondtam, van okom rá, tudják ők is, hogy rákos daganattal műtöttek, hatalmas nyaki vágásom van, van félnivalóm, és beoltattam magam. Ha megvéd a kórházba kerüléstől, akkor már megérte. Valahogy döntöttem, senki nem tudja mi a jobb, de ha baj lenne, tudom hogy megtettem amit lehetett.. De miért kell magyaráznom ezt folyton a munkatársamnak? Amikor 2 ember kivételével mindenki oltott, miért tőlem kérdezi, hogy mivel most van covidos nálunk, azt kérdezi: "most nem remegsz?" Nekem ez nagyon felháborító beszólás volt, kikértem magamnak.

2022. okt. 18. 22:00
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
93%

A fenének kellett elmondani, hányszor oltottak? Köze bármilyen munkatársnak hozzá mennyi?

Nem kell leállni magyarázkodnod.

Olyan szép kifejezés ez: CSAK

2022. okt. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
39%
Azért vonak kérdöre mert a covid kamu volt egy 12 éves be ment betegen ki se vizsgálták maj meghalt.A korház 1 nap allatt le zárta az ügyet senki se volt hibás mivel rá se néztek.Majd akkor téged akarnak meg menteni amikor a másikra 1 millio forintos fizuért se néznek rá.De te biztos különleges vagy mindent be kajálsz amit orvosok mondanak.
2022. okt. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
90%
Amikor megkérdezik miért oltattad be magad, te azt mondod nekik, hogy tudjál mit kérdezni.
2022. okt. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
70%
Sokan kicsit se foglalkoztak ezzel a kovid dologgal es oltas nelkul se volt semmi bajuk. Foloslegesnek tartjak illetve behodolas a vezerek fele.. Mas ha te veszelyeztetett kategoriaba tartozol.. azt is meg lehet erteni, bar en akkor se adatnam be, de nem is nezem le azt aki megtette. Sztem csak ne hireszteld azt annyi. Egyaltalan van ahol tema ez meg mindig? Mar vagy fel eve elengedte meg azis aki nem egybol..
2022. okt. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Nem tudta, hogy 4-szer, nem is azon volt a hangsúly, hanem hogy van nálunk covidos, aki oltott, de mégis nagyon beteg. És a kérdés az volt hozzám: most nem remegsz? Erre a 'csak' nem lett volna jó válasz, de egyébként tetszik, megjegyzem. :)
2022. okt. 18. 22:13
 6/40 anonim ***** válasza:
25%
Azért a kolegáidat is probáld meg érteni volt ez kamu covid be zárták őkett 2 évig 24 órába ijezgeték őkett.Most meg nyomtalanul eltünt mint ha nem is lett volna.A kamu teszteket nem is mondom meg rengetek vakcinát ami kukába ment mert sokan többet rendeltek mert rokon volt a gyogyszer gyárto cégnél.A mai napig senki nem állt ki bocsánatot kérni és nem biztositja őkett semmi kövi kamu ellen igy nekem is hiány érzetem lenne.Főleg akiket emiatt ki is rugtak mert be zárt a hely ahol dolgozot.
2022. okt. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
73%
Ne hallgass az előzőre, nem vagy agyhalott. Az oltás mindenkinek a személyes döntése. Rosszindulatú munkatársaid vannak, akik olyan dologba ütik bele az orrukat, amihez semmi közük. Igazad volt, hogy kikérted magadnak a megjegyzést. Sajnos a munkahelyek többsége ilyen gonosz, idióta emberrel van tele. Milyen helyen dolgozol, ha megkérdezhetem?
2022. okt. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
66%

Na es? En is oltattam magam. Nekem a nagyim halt bele, kolleganomnek az unokaoccse (a faszi csak 30 eves volt).

Mellesleg sok retardalt mintha elfeledkene, hogy csak 14 eves korig mennyi mindennel be vagyunk oltva.

2022. okt. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Na jó, de én sem piszkálok senkit hogy oltott vagy nem, ez mindenkinek magánügye. Úgysem tudjuk mi a jobb, még a mai napig sem. Lehet hogy felesleges volt, és tudom hogy covidra hivatkozva a betegellátás is szinte nulla, de itt nem ez volt a kérdés, szerintem van erre elég vitaindító poszt. Trágár válaszokat nem kérek, máshol kéretik levezetni a flusztrációkat.
2022. okt. 18. 22:34
 10/40 anonim ***** válasza:
88%
Semmi közük hozzá, ez mindenkinek a saját döntése.
2022. okt. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!