Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiatalok, akik beoltattátok...

Fiatalok, akik beoltattátok magatokat korona ellen, oltás utáni időszakban hogyan álltatok az alkoholiváshoz?

Figyelt kérdés
Ittatok egyből már akár aznap vagy az oltást követő napokban, vagy egy ideig mellőztétek az alkoholt?
2021. máj. 21. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Másnap már ittam pár sört. Mint ahogy sokan az ismerőseim közül. Nem tudom, hogy hivatalosan mennyit kellett volna várni, senki nem mondta, én meg nem néztem utána.
2021. máj. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én aznap ittam rá. Oltás elött adtak egy tájékoztatót nem volt bele írva, hogy nem ihatok.
2021. máj. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Másnap ittam egy doboz sört meg egy felest, semmi bajom nem volt.
2021. máj. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

Én antibiotikumot szedtem az azt megelőző 1, illetve azt követő 2 hétben, ezért eleve nem ihattam, alkoholmentes sört ittam helyette.


Feleségem 3 napig nem ivott, utána a szokásos 3-4 sör/hét.


Egyébként szabad inni utána, de csak mértékkel, ha sokat iszol, elvileg ronthatja a hatását. Ezért is terjedt el eleinte az oroszoknál, hogy ne igyanak utana, mert náluk sok embernél nincs olyan, hogy csak mértékkel, vagy sokat iszik, vagy semmit.

2021. máj. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért ne ittam volna?


Nyilván nem oltás után azonnal kocsma, de néha 1-1 sört megittam. NYilván a mérték a lényeg, hogy ne részegen fetrengj hetekig.

2021. máj. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%
Nem, mivel alapból sem iszok alkoholt. Nincs rá szükségem hogy borzalmas mérgeket öntsek magamba drága pénzen amitől rövid és hosszú távon is rosszul vagyok.
2021. máj. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A doki azt javasolta legalább 24-48 órán át ne fogyasszak alkoholt. Nos, mivel az első 48 órában olyan rosszul voltam, hogy meg akartam dögleni, mindent kívántam csak alkoholt nem. :D
2021. máj. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
50%
Én még spuriztam is rá Előtte is - utána is.
2021. máj. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!