Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kollegám miért erőszakoskodik...

Kollegám miért erőszakoskodik velem minden szolgálatban?

Figyelt kérdés
vagyonőrként dolgozom céges portán, 2 hónapja lett egy új munkatársam a műszakomba, aki folyamatosan beszélgetni akar, egész műszak alatt. engem ez rettentőn zavar, idegesít mert eléggé magamnak való ember vagyok, ha nincs mit tenni inkább olvasok, filmezek. és már annyira zavar az állandó pofázhatnékja, hogy már köszönésen kívül látványosan nem szólok hozzá, még ha tüsszent se mondok arra semmit. beszéltem a főnökkel azt mondta, hogy sajnos nem tud áttenni másik műszakba. de nem tudom így mi lesz, hogy a jó életbe tudnám beleverni a fejébe hogy maradjon csendbe én nem akarok beszélgetni
2022. okt. 22. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Kialhatatlan, ha valaki ennyire beszedes. Mondd neki, hogy "figyi, bocs, de most szeretnek nyugodtan olvasni (vagy filmezni)". Vagy volt mar erre precedens? Akkor sem hallgat?
2022. okt. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
"Ne haragudj, de ide a munkámat végezni jöttem, ha nem kell járőrözni, akkor mindenki foglalja le magát valamivel." Vagy: "ismered a csend király játékot? Remek, akkor mostantól azt játszuk" :D
2022. okt. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Beszéljétek meg.. az a fogyatékos minden nap kiír rólad egy kérdést ide, hogy te meg nem beszélgetsz vele.
2022. okt. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. A rosszindulatú pletykás fajta vagy csak simán sztorizik e snem veszi észre magát? Ha a második akkor felesleges megbántani, egyszerűen csak szólj neki hogy most csendben szeretnél filmezni. Vagy ez is gondot jelent? Úgy egyáltalán miért nem szólsz neki hogy te magadban szertél lenni?
2022. okt. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kései Sirató ***** válasza:
Mindketten szélsőségesen furák vagytok, egyik így, másik úgy.
2022. okt. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!