Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ő képes lett volna erőszakosko...

Ő képes lett volna erőszakoskodni velem?

Figyelt kérdés
Egy elvileg intelligens, tanult emberről van szó. Azt mondta ha a lakásán lennénk nem tudta volna visszafogni magát. Első randin én sose akarok szexet, és már az első randin a kocsijába ültem, azért mert korábban már ismertem. Aztán fogdosott, pedig mondtam hogy nem akarom, értsem meg hogy ő egy férfi akinek vannak vágyai, legalább ennyit megengedhetek neki az első randin. Utána nem is mertem erről szólni.
2018. máj. 1. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

önző alak, aki csak a maga élvezését kereste. hagyd a fenébe.


41/F

2018. máj. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem képes lett volna. Én biztosan nem mennék el második randira, és ha véletlen megint összefutnék vele baráti társaságban vagy akárhol, nagyon figyelnék, hogy ne maradjak vele kettesben főleg zárt térben. Nőként az egy hatalmas vészcsengő, hogy egy férfi az első randin simán elkezd fogdosni, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga, aztán ha szóvá teszem, hogy nekem ez nem tetszik és vegyen vissza, levág egy ilyen dumát, hogy de hát neki vannak vágyai. Ez nagyon gáz. Szerintem vigyázz vele.
2018. máj. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%

*de hát neki vannak vágyai és ugyanúgy folytatja a fogdosást.


Bocsi, a mondat vége kimaradt.

2018. máj. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

A helyedben messzire elkerülném. Én még csak ismerkedési fázisban voltam egy fiúval, amikor megkérdezte, akarnám-e az első randin, mire mondtam, hogy nem, de valószínűleg még a 2.-on sem...Erre mondta, hogy okés, megérti. Aztán többször is felhozta ezt a témát és mindig azt válaszoltam, hogy nem tartom magam lotyónak, hogy az első randin összefeküdjek valakivel, mire előadta az áldozatot, hogy már x ideje nem volt barátnője és neki igényei vannak, szóval ennyit megtehetnék cserébe, amiért találkozik velem és amúgy is, ez miért lotyóság, inkább az a nagyobb lotyó, aki csak kéreti magát, de nem engedi magát megfektetni :D

Véletlenül amúgy nem ugyanarról a pasiról beszélünk?

2018. máj. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2018. máj. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha első randin fogdosott akaratid ellenére, akkor siman benne van a pakliban.
2018. máj. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!