Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Voltatok már büdösek?

Voltatok már büdösek?

Figyelt kérdés
2022. okt. 23. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Ja edzés vagy kerti munka után majd letusoltam és problem solved:) Mi a kérdés?
2022. okt. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
16%
Nem. Ha izzadni kezdtem a munkám során, akkor váltottam ruhát.
2022. okt. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkivel fordult már elő, hogy bármi miatt megizzadt (pl. nagy tömeg a vonaton reggel befelé, nem lehet levenni a kabátot, mert mozdulni sem lehet, és akkor beizzad az ember, vagy pedig sietni kell/izgul, stb. és mondjuk a nyári melegben emiatt leizzad.


Ettől nem lesz senki úgy "büdös", mintha koszos és mosdatlan lenne, de lehet, hogy érződik, hogy kicsit megizzadt.


Lehet tagadni, de véleményem szerint ez élete során mindenkivel előfordul egyszer-kétszer.

2022. okt. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Én nem vagyok izzadékony, viszont nagyon szeretek hagymát és olykor halat enni, bográcsozni, az előbbiek viszont olykor nem illannak el egy fogmosástól, szóval... 😊

A másik, amit nagyon szoktam érezni embereken, és nekem kellemetlen, az a "taknyosszag", amikor megfáznak, akkor alakul ki ez a jellegzetes szag. Gyerekeken valamiért még intenzívebben szoktam érezni, akár már attól, hogy sírnak egyet. Mikor én is beteg vagyok, akkor van, hogy magamon is érzem.

2022. okt. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Sportolás után mindig büdös vagyok, de meg is fürdök.
2022. okt. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyáron a melegebb időben bicajozás után többször is észrevettem, de ilyenkor mindig átvedlek és lezuhanyzom, a büdi ruha meg a szennyesbe megy. Nem szeretem a büdöset magamon sem, de máson sem.
2022. okt. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!