Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mással is mindig előfordul,...

Mással is mindig előfordul, hogy ő a legrendesebb egy munkahelyen de mindig igyekeznek becsmérelni, befeketíteni, mindent ordas hazugságot rákenni?

Figyelt kérdés

Szavaimat, cselekedeteimet kiforgatni, hogy egoista, önző, rosszindulatú kis gazember képében tüntessenek fel, holott tudjátok legbelül, hogy morálisan ti álltok a legjobban az egész bagázsból és tiszta szívű emberek vagytok?


Ez szinte mindig előfordul, mindig belém állnak annak ellenére, hogy a légynek sem ártok.


2022. okt. 25. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%

Igen.


Ez baj ha nem ártasz, vagy nem beszélsz sokat és rendesen végzed a munkád, az baj. Biztosan titkolsz valamit, miért nem mondod el?

Sunyi alak vagy

2022. okt. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1


Igen, a sok hüllő pont így gondolkodik, hogy rendes ember nincs ezért te sem lehetsz az, biztosan alattomos sunyi vagy aki ármánykodik ellenük aki megérdemli, hogy letámadják és egész nap terrorizálják.


Az ember egy elcseszhett faj, pfú de utálom!


Pusztuljatok mind!!! Tisztelet a kivételnek!

2022. okt. 25. 20:29
 3/11 anonim ***** válasza:

Azt az egy dolgot szeretem magamban, hogy nem vagyok extrovertált. A sok felesleges, felszínes beszélgetést mindenképp erőltető ember. Csak akkor beszélek, ha tudok valami jobbat a csendnél


[link]

2022. okt. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Nem viselkedem egoista módjára úgyhogy sose akarnak kikészíteni.
2022. okt. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Általában ez így van, ezért kell önbizalommal teli viselkedést felvenni.
2022. okt. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Önbizalommal, teljes erőből felrúgni azt, aki beléd áll és provokál? 🤔

Szerintem meg a munkáltató dönti el, hogy milyen beteg embereket dolgoztat a cégénél. És ez az ő jellémeről is árulkodik, hogy milyen embereket szereti körülvenni magát.

2022. okt. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Amikor HR -en dolgoztam néhány embert csak azért vettem fel mert pszichológia témában írtam a szakdolgozatom és olyan emberek kellettek akikről lehet mit írni.

Pár kolléga értelmi szintje egy kutyáét sem érte el és érzelmi intelligenciája sem volt.

Nagyjából olyan volt mint egy akvárium amiben keverednek a vitorlás halak és a színes verekedős hal a sok kicsi neonhallal.

Halas példa csak vicc volt, sose tennék ilyet az állatokat.

Igazából szobanövényekkel sem.

Kollégák valahol a szobanövények alatt a sarokban növő penész fölött kicsivel helyezkedtek el a hierarchiában de csak azért mert nem lehetett őket vegyszerrel lelocsolni.

2022. okt. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
Az első válaszoló egy igazi patkány! Utállak b+!
2022. okt. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem. El kellene már felejteni azt, hogy akit mindenki utál, arra csak irigyek. Valószínűleg vagy szakmailag vagy emberileg szar vagy. Pont.
2022. okt. 26. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Sokszor érzek én is hasonlót, de az ember olyan, hogy amikor rájön az "önsajnálat", akkor képes olyan történések mögé is beképzelni dolgokat, amelyről utóbb derül ki, hogy semmi alapja nem volt. Pont tegnap előtt jártam úgy, hogy elkezdtem magamban dohogni - az első gondolatom szerint "bele kontárkodott valaki a munkámba", - később viszont kiderült, hogy szimplán csak elfelejtkeztem arról a körülményről, hogy a "belekontárkodást" én követtem el soron kívül és valamiért elfelejtettem egy időre. Felsóhajtva "töröltem meg a homlokomat", amikor rájöttem, hogy mi a valóság - és hálást adtam annak, hogy bölcsen hallgattam egy ideig a dologról, nem csináltam teljesen feleslegesen egy balhét! Igen kínosan éreztem magamat magam előtt és le is vontam a következtetést, - hogy nem szabad "egyből ugrani", ha valami olyan történik, ami elsőre kellemetlen nekünk. A jelenség, - amelyet vázoltál a kifejtésben, - ettől még létezik, de óvatosan kell kezelni, mert szerezhet az ember magának úgy is ellenségeket, hogy valójában ő volt a történet negatív pólusa! Pozitív, ha az ember felismeri ezeket és jól működik az önkritikája, elismeri, ha "nála mentek el otthonról", - sok emberben azonban be van söpörve a jól működő önismeret szőnyege alá, ha nem működik jól az önértékelés, nem ismeri el, ha hibázott, inkább csetepatézik vég nélkül.
2022. okt. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!