Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 9-5 között dogozó, emberek,...

9-5 között dogozó, emberek, nektek vannak hobbijaitok?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan kell elképzelni a napotokat? Mikor jut időtök hobbira?
2022. okt. 29. 09:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Van, versenyszerűen sportolok. Hétvégén/munka előtt, után edzek. Néha nap közben (versenyek előtt) “ebédszünetben”.
2022. okt. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Zenélek, festek, kirándulok, fözök, olvasok, sportolok, nyelveket tanulok - este, munka után is jut rá idö, hét végén meg böven.

Normál esetben 6-kor kelek, otthon kényelmesen reggelizek, elmegyek munkába, hazaérés után valamennyi házimunka (néha fözés, mosás, kis rendrakás), vacsora utána meg szabadidö.

Hét végén annyi a különbség, hogy reggeli után többet, bonyolultabb valamit fözök, bevásárlok egész hétre, felposzívózok, felmosok, délutántól meg a hobbiaimmal foglalkozom.

2022. okt. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Munka után hazamegyek, eszem pár falatot és utána megyek is edzeni. Nekem az a fő hobbim. Vannak kreatív projektek, amikkel hobbiból foglalkozom, azok hétvégére szoktak maradni. Például írni számomra úgy érdemes, hogy egész napra ráhangolódom és rendesen nekiülök
2022. okt. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem nagyon. Szeretem a tiszta lakást, és a saját főtt kajámat, ezért ezekre elég sok idő elmegy hétvégén. Szeretünk sokat beszélgetni is. Ha mégis van idő, akkor kirándulunk, olvasok, tanulok, netezek, zenélek, zenét hallgatok.
2022. okt. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
35%
8-5ig dolgozom, nem csak hobbim van, hanem mellette még párom is van, meg vállalkozásom is. Az embernek arra jut ideje, amire időt szán.
2022. okt. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Utazni, túrázni szeretek, ezeket amúgy sem hétköznap csinálnám. Régebben komolyabban MMO-ztam, az amúgy is este volt kötött időben. Egyéb hobbik nálam mindig jöttek-mentek. Most épp levelezőn tanulok egyetemen, így azért már észrevehetően kevesebb időm jut másra, de ennek remélem jövő tavasszal vége.
2022. okt. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, sportolok és festek/rajzolok. Az edzéseim este vannak, rajzolni meg hétvégén szoktam.
2022. okt. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Sunshinedoll ***** válasza:

Vannak, igen. Járok táncolni heti 1x2 órát áltlaában hétfőnként. Nyelvet tanulok, amiből maga az óra heti 1,5 óra csütörtökönként + amit rászánok magamtól szabadidőmben, ez hétről hétre változó, mennyi idő.

Itthon szoktam napi 20-30 percet pilatesezni jogázni - amikor épp belefér, van, hogy kimarad, ha későn érek csak haza, vagy ha aznap pont voltam táncon.

Ami megmarad idő, akkor olvasok, főzök, takarítok, bevásárolok, csinálom a szükséges háztartás körüli dolgokat. Ezeket mindet munka után/este szoktam.

Hétvégén - általában szombatonként - kiállításokra, múzeumokba megyek, vagy kirándulni, utána meg barátokkal elmegyünk valahová vacsorázni.

2022. okt. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Volt, de se pénzem, se időm nincs már rá.
2022. okt. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Heti kétszer reggel edzek a ház előtti parkban.

Munka után moziba, étterembe, színházba, nyelvtanfolyamra, evezni, bowlingozni, gokartozni, lasertagra és társaira.

Asszony harmadára szokott jönni, mi nem vagyunk folyton összenőve.

Mindketten szeretünk olvasni ezért otthon a kanapén is jól elvagyunk.

Néha munkahelyi edzőterembe megyek kollégákkal.


Időnként azt érzem, hogy minél több dolgot csinálok annál többet tudok még pluszban csinálni.

Azért heti egy nap kanapén döglődést beiktatok mert elfáradok.


Munka, szórakozás, Duna és minden itt van sétatávolságra úgyhogy az utazáson megspórolt időt szabadidőre és 18+ os programra tudom fordítani.

2022. okt. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!