Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen másodállásban gondolkod...

Milyen másodállásban gondolkodhatok?

Figyelt kérdés

Biztosan sok ilyen kérdés volt mostanában, de én is felteszem, hátha valakinek eszébe jut valami más, ami nekem még nem :)

Az a helyzet, hogy lassan muszáj másodállást vállalnom, a férjem mellett nekem van több "szabadidőm". Ahol lakunk viszont normális állás sincs 15-40km-es körzetben, full pusztulat, nemhogy részmunkaidős, stb. Így arra gondoltam, hogy vagy HÓ ügyfélszolgálattal próbálkoznék, esetleg ghostwriter munkát is vállalnék (tudom ez az embereknél néha kiveri a biztosítékot, ne haragudjatok), angol nyelv tudásom felsőfokú, diplomám is van. Vagy valamilyen rövidebb képzést végezzek el, ami IT-hez kapcsolódó, s akkor talán találnék könnyebben? Kinek mi a véleménye?

28/n



2022. okt. 30. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:
IT: backend programozó képzés, nagyon homeoffice munka van, jól fizet
2022. okt. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%
De már annyi képzés van IT-ben mint égen a csillag, drágák és reklámozzák magukat, nincs is annyi szabad állás mint amit bekamuznak.
2022. okt. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!