Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Emberek! Munkahely, kollégák?

Emberek! Munkahely, kollégák?

Figyelt kérdés
Minden rendben?
2022. okt. 31. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nincs, soha nem is lesz. Olyan munkahely nem létezik, ahol minden rendben van, mindenki imádja a másikat, és mindenki elégedett azzal amit csinál, és amit érte kap.
2022. okt. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, vannak ostoba idegesítő és nagyon rosszindulatú gonosz emberek ott.
2022. okt. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobb nem is lehetne kb 👌
2022. okt. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Jó pár rosszindulatú arc van a munkahelyemen. Nagyon sokan benyalták magukat a külföldi főnökség felé, de szakmailag nincsenek a toppon. Ezt úgy leplezik, hogy másokba kötnek bele.
2022. okt. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Közeleg a Tél! 🥶
2022. okt. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
jelenleg nincs munkahelyem, így nem :(
2022. okt. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem sajnos.


Egyre több az elvárás, de a fizum arra elég, hogy az albim felét meg a kajámat kifizessem, ezen meg nem is terveznek változtatni. Amikor egy éve idejöttem, még lazának és viszonylag könnyűnek számított, de egyre szarabb. Nem is vagyok már jó benne, rengeteget hibázok, mert egyrészt nehéz, másrészt pedig nem érdekel. A szabim 100%-ával rendelkezik a munkáltatóm, évi a háromszor szólnak, hogy x. dátumig vegyem ki az egyharmadát a szabimnak. A munkatársak meg azzal szórakoztatják magukat, hogy mások életén csámcsognak és beszólogatnak arra is, hogy mit eszel, hova mész munka után, miért beszélsz keveset stb.


Most leszek egyéni vállalkozó, persze nem KATA-s, mert azt elk.úrták a másodállású vállalkozóknak, remélem beindul minél hamarabb és akkor dobbanthatok. De én úgy látom, olyan másfél év, mire meg tudok keresni annyi pénzt, hogy felmondhassak, ez egy ilyen szakma.


Előre félek a szerda reggeltől, amikor be kell mennem és én július óta így érzem magam...

2022. okt. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A munkám jó lenne, de a környezet.. az nagyon xar egy hiszékeny főnök miatt.
2022. okt. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!