Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meddig élhető egy családfő...

Meddig élhető egy családfő életében, a külföldre járás dolgozni, ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Van egy két ismerős aki kamionosnak ált, és imádja a csinálni. A feleség valahogy elviseli és talán már megszokta, hogy 3-4 hetente látja a párját, a gyerekei már felnőttek és elköltöztek, de ők sóher életet élnek (nem akarnak dolgozni, életük az autózás és Angliában mosógatás, takarítás).

2022. nov. 1. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Azt, hogy akik így éltek le évtizedeket, azok már nem tudnának normálisan együtt élni, ha a családfő hazaköltözne végleg. Van akinek ez így megfelel.
2022. nov. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég sokáig.

Van az a fajta feleség akit ha szökőévente látsz az is túl sok.

2022. nov. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Akármeddig élhető, amennyiben felnőtt emberek élnek párkapcsolatban, akik elfogadják, hogy a házasság egy gazdasági jellegű kapcsolat.
2022. nov. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ez az egesz tema maga az ember tragediaja :D Amikor szeretjuk a munkat is, meg a csaladot is, es probalunk ugy csinalni hogy a kecske is jol lakjon de a kaposzta is megmaradjon, de vegul csak az lesz hogy se a munka nem lesz mar olyan jo, mert nem tudsz olyan nagy tavokra menni mint regen mert haza kell erni, plusz sietni kell, de a csaladoddal se vagy sokat … Szoval ez ilyen vagy-vagy dolog. Aki 3-4 hetekre elmegy, az a kamionozast valasztotta mind1 mit mond, aki naponta hazajaros az meg a csaladot. Ne jojjenek itt a boszme idiotak a hetelessel, meg a 2/2-vel, en is kamionozok pontosan jol tudom mi a dorges…


Es hogy meddig elheto ez? Amig a nonek meg nem jon az esze es el nem hagyja ezt az idiotat aki kepes a csaladjat bealdozni a sajat oromeert

2022. nov. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A napi hazajárós az olyan hogy korán hajnalban lelépsz aztán este valamikor beesel, otthon vagy végülis este...de nem 8 órás meló.
2022. nov. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

#5 nem, mert 9 de legrosszabb esetben 10 órás :OOO Igaz nem magyarban, de "valahol skandináviában" én már csináltam ilyet, megszakadni se kellett, ha sokat kellett várni a rámpákra meg volt dugó is akkor nagy ritkán 11 órás munka volt, de órabérbe voltam szóval no para ... És olyan sem volt, ami itthon elő-elő fordul, hogy "hallod, ma nem raknak meg, csak holnap, aludj már légyszi az autóban". Ja és a fizetés még így is 3000€ felett volt :D


Ja igen, ehhez mondjuk kellett annyi kurázsi hogy nem itthon tartottam a markomat és vártam a csodára ... De volt olyan kollégám is akinek elege lett a szarakodásból ami itt folyik európában, és most a nyugatot is beleértem, és az egész családjával együtt kiköltözött Izland-ra, és ott kamionozik ... Tisztelet neki! Mivel kis ország ott se nagyon kell napokat a kamionban tölteni, és bőven 4000€ felett lehet keresni.

2022. nov. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!