Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Amit a covid nem tudott...

Amit a covid nem tudott elérni az államig-ben azt most a rezsiválság eléri? Csak eljött ide is a HO? Pedig azt mondták sose jön el-és eljött

Figyelt kérdés

A covid alatt megmodnták (államig) HOGY ITT aztán sose lesz HO. Nem is lett a covid alatt 1 nap se.


De eljött a nagy gázár rém, és !! heti 2 nap HO és 3 nap bejárás. Egyelőre. Decembernben meg lehet 1 nap bejárás 4 nap HO lesz.


Azt mondták sose lesz ilyen. És lett.


Van haladás!!


(Van fejlődés a mi börtöneinkben /Pelikán elvtárs/)


2022. nov. 6. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megválaszoltad magadnak a kérdést
2022. nov. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Arra azért kíváncsi leszek, hogy ha majd télen megkapod otthonra a tripla gázszámládat, akkor is ennyire (kár)örvendő leszel-e.
2022. nov. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"Arra azért kíváncsi leszek, hogy ha majd télen megkapod otthonra a tripla gázszámládat, "'


1) NEM EZT KÉRDEZTEM


2)már miért kapnék én tripla számlát? tavaly télen NULLÁN VOLT a radiátor egész télen. körbe vagyok fűtve, nulla fűtés mellett is 22 fok van.... vagy több


3) AKÁR TRIPLA SZÁMLÁT IS örömmel fizetek ha nem kell bejárnom abba a mocsadék munkahelyre.


megválaszoltam mindent?

2022. nov. 6. 15:41
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez most a Balu Bt. vagy a Balu Alapítványi Iskola?
2022. nov. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Alapítványi suli Facebook oldalát még mindig nem linkelted be Balu.
2022. nov. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Micimacko67 ***** válasza:
100%
Ha ennyire utálod a helyed , akkor mi búbánatos lópikuláért nem húzod már el onnan a beled?
2022. nov. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

" nem húzod már el onnan a beled?"


mert éves szinten 46 nap fizetett szabim van, azért.


Tudsz még ilyen helyet ahol ezt NEM tanárként megkapom? Ha tudsz mondjad és másnap ott vagyok addig meg marad ez.

2022. nov. 6. 19:21
 8/9 Micimacko67 ***** válasza:

Akkor meg kussolj már! Valamit valamiért!

Ha téged ezzel megvettek kilóra, akkor fogd be a....

2022. nov. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Neked szerencséd van, én is közigben dolgozom, sok ismerősöm is. Errefelé az az elv, hogy inkább fagyj meg, és nem fűtenek, a dolgozók meg takaró alatt ülnek, vagy inkább kirúgnak embereket, de HO akkorsem lesz.
2022. nov. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!