Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az a munkád, amit a legjobban...

Paradoxa kérdése:

Az a munkád, amit a legjobban szeretsz munkaként végezni? Ha nem, akkor mennyire áll távol egymástól a munkád és a vágyott tevékenység? Melyek a legrosszabb munkák? A legjobbak? Lennél-e s ha igen, mekkora havi fizetésért lennél mondjuk 5 évig kukás?

Figyelt kérdés

#Flow #Szeretett tevékenység #Legjobb munkák
2022. nov. 7. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
en nem tudnam 5 evig ugyanazt a munkat csinalni🤷🏼‍♀️
2022. nov. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem az a munkám, amit mindig is szerettem volna, és szeretem most is. Önállóan közel 8 éve csinálom, előtte pedig alkalmazottként 4 évig.


A többi kérdés értelmetlen, ne várj a válaszolóktól komplett esszét.

2022. nov. 7. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem teljesen az a munkám, ami az álommunkám, de ahhoz még nagyon sokat kell tanulnom és fejlődnöm (amellett, hogy nincs is idehaza nagy piaca). Data engineer/python dev vagyok, machine learning engineer szeretnék lenni. Az én feladataim a szöszölősek és az előkészítősek, amit szeretnék, az pedig izgalmasabb és mélyebb elméleti ismereteket (potenciálisan doktori képzést) igényel. Viszont a lehető legjobb alapom van a pozira, szóval tervezem, hogy a következő álláskeresésem során már erre jelentkezem.


Számomra a legpokolibb munka az óvodai dajka és a tanító, felkötném magam a kölykök között. A kukás nem olyan szörnyű, ha a helyzet megkövetelné, vállalnám. A hullamosó is elég alja, nekem mégsem lenne ellenemre. Amíg nincsenek élő emberek, főleg gyerekek a képben, addig szinte bármit! Viszont ha kukás, akkor fizikai munkáról beszélünk, amiért az egészségemmel és az energiámmal fizetek, nem hiszem, hogy a jelenlegi fizetésem alá adnám. Sőt, legyen inkább nettó 1m a határ.

2022. nov. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3%
Felterjesztettem törlésre a kérdésedet, - mert ez nem kérdés, hanem egy kérdéscsoport!
2022. nov. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm szépen a válaszokat!

Minden választ hasznosnak jelölök

Elnézést kérek a cenzoroktól, ígérem legközelebb csak egy kérdést teszek fel. Talán most az egyszer megkegyelmeznek? :)

2022. nov. 7. 21:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kéne lenézned a kukásokat. 2 hét után mocsokban élne mindenki ha nem meloznanak.
2022. dec. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezt honnan veszed? Éppenhogy nagyon nagyra tartom a kukások munkáját és azt gondolom, hogy sokkal jobban meg kellene fizetni őket.
2022. dec. 7. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!