Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy irodai munkahelyen ahol...

Egy irodai munkahelyen ahol az a módi h mindenki kardigánban garbóban öreganyám szerelésekben jár, kiutálnak ha én meg magassarkú csípőnadrág, piros hajgumi stb?

Figyelt kérdés

2022. nov. 8. 08:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
33%

Igen. Anyám (55) dolgozik most ilyen helyen. A nála fiatalabbak(35 körüliek) is régimódiak. Falusiak. Sokkal öregebbnek néznek ki nála. Van egy pasztell pink Amnesia kabátja, ha abba megy dolgozni mindig beszólnak neki, utálatosan néznek rá,összesúgnak mögötte. Egyszer össze is firkálták neki (talán m@sodik alkalommal amikor abba ment). Kiverte a balhét, azóta nem mernek ilyen szánalmas dolgokat csinálni de ugyanúgy kibeszélik.

Tisztára otthonkában és fejkendőben kéne járnia....

2022. nov. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
26%
Nem csak irodai helyen.De ne törődj vele.Azt veszel fel,amit akarsz.Ugyis találnak okot,hogy beléd kössenek,ha akarnak.
2022. nov. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%
Majd ha ülsz a 18 fokos irodában,te is felveszed a meleg pulóvert.
2022. nov. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahj istenem..ezeket a kérdéseket komolyan felnőtt emberek írják ki?

Kit érdekel ki mit hord….

2022. nov. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak akik azzal foglalkoznak ki mit visel.Engem nem,de forditva mindig megtalálnak.Pedig csak szeretem a szep ruhákat,és még azt se lehet mondani,hogy rengeteg van,mert jól tudom variálni őket.De pár rosszindulatú dög mindig azon csamcsog mi can rajtad.
2022. nov. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!