Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Homokóra alakhoz miért nem...

Homokóra alakhoz miért nem illik a csípőnadrág?

Figyelt kérdés
Amikor normál vagy magasabb derekú farmer viselek, akkor csinosabbnak tűnök, viszont ha csípőnadrágot, akkor még kövérebbnek is tűnök benne, olyan furán nézek ki benne, mintha kövérebb lennék, meg mintha a felsőtestem szélesebb lenne, még ha skinny csípőnadrágot is viselek. 167 cm és 52 kg vagyok pedig.
2022. máj. 11. 11:58
 1/7 HoneyBunny ***** válasza:
96%
Azert, mert kihangsulyozza a gombolyu csipot es rossz helyen vagja el az osszkepet, osszenyom. A keskeny csipoju lanyoknak pedig gombolyubbnek lattatja a csipojuket, nekik szerintem ezert elonyosebb. A magas dereku nadrag pedig pont jo helyen er veget, a homokora alakot kiemeli, jobban latszik benne a csipo-derek arany.
2022. máj. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Mert rossz helyen vág el optikailag
2022. máj. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
A magas derekú nadrág a létező legelőnytelenebb. A legvékonyabb lányból is vaskos combú, széles csípőjű dagadékot csinál. Hátulról meg úgy néz ki, mintha nyakig érne a segge. Mindig elszörnyedek, amikor látom, és nem tudom eldönteni, hogy aki felveszi, annak tükre nincs, vagy a szeme rossz? Értem én, hogy divat, de én sosem vennék fel valamit, ami divatos és szarul áll. Olyan, mintha az összes fiatal lány dagadt lenne mostanában, pedig nyilván nem.
2022. máj. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%

Tüdő gatya 🙊😄😄😝😝

Elég előnytelen.

2022. máj. 12. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én meg gebe vagyok, na nekem pont ezért a csípőnadrág áll jól csak, ami fentebb ér, abban eltűnik a fenekem. Csípőnadrágban sokkal kerekebb a fenekem, formásabb, magasderekúban meg totál lapos. Kár, hogy már a magasderekúak vannak csak a boltokban, fogalmam sincs, honnan fogok számomra megfelelő nadrágot szerezni :( Ráadásul szinte gyerekméret vagyok, derékban meg ugye még keskenyebb méret kell, mindegyik nadrág nagy rám... :(
2022. máj. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 vagyok, + azt is gyűlölöm, hogy nyakiglábnak nézek ki benne, de még csípőnadrágban is, ha nem magasabb szárú lábbelivel hordom...
2022. máj. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30%
A magasderekú farmer csak annak áll jól, akinek hosszú a dereka és a felsőteste, de rövidek a lábai. Ha alapból viszonylag hosszúak a lábaid, de a derekad és a melled között kevés hely van, akkor nagyon össze fog nyomni a magas derék, akár homokóra alkatod van, akár nem.
2022. júl. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!