Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szeptemberben lett volna egy...

Szeptemberben lett volna egy interjúm de covid miatt lemondtam, aztan szegyelltem hivni. Ha felkeresem a főnököt mit tudnek mondani hogy adjon még egy esélyt?

Figyelt kérdés

Szeptemberben jelentkeztem eladonak egy bufebe, a fonok hivott is par nap mulva hogy mikor tudnek be menni interjura viszont en covidos lettem, es mondta hogy majd keressem meg ha mar meggyogyultam.

Sokaig covidos voltam, szegyelltem aztan hivni amikor mar meggyogyultam, de most ujra lattam hogy munkatarsat keresnek..

Nem tudom ha felhivnam mit kene mondanom neki hogy adjon még egy eselyt.

O hivott, en mondtam neki hogy majd keresek ha meggyogyultam, es nem kerestem.

Van valami otletetek?

Fontos lenne munkat talalom.


2022. nov. 12. 15:46
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

😂 a tied tenyleg gazabb.

Remelem az en hivasomnak is orulni fog 😂

2022. nov. 12. 16:05
 12/17 A kérdező kommentje:
Komoly családi problémáim is akkor derültek ki es nagyon rosszul voltam, nem tudom ezt is elmondjam e vagy felesleges szerinted?
2022. nov. 12. 16:26
 13/17 anonim ***** válasza:
Felesleges, összpontosíts inkább az új lehetőségre.
2022. nov. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hog ebben mit szégyelltél?
2022. nov. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
69%

Nálam hiába mondanál bármit, 3 hónappal később előkerülsz? Mennyire lehetne így komolyan venni?

De ki tudja, küldd el az önéletrajzod aztán kész. Annyira hiány van "jómunkásemberből", hogy bármi megtörténhet. Ne add fel a magas labdát. Ne te hozd szóba, a korábbi esetet.

2022. nov. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
48%
Dehogy szégyellted te hívni🤣 csak akkor nem akartál melózni, mert valószínűleg akkor még eltartottak
2022. nov. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Tudom, régi kérdés, de mit mondott a tulaj?
2023. márc. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!