Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az emberek miért sírnak...

Az emberek miért sírnak azért, hogy rossz a pénz, amikor párszáz méterre van Ausztria tőlük?

Figyelt kérdés
Van több gyári munkás ismerősöm. Ahol dolgoznak, ott szó szerint egy köpésnyire van az osztrák határ.

2022. nov. 16. 20:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%
Ezt most nem értem.Mi köze van a kettőnek egymáshoz? Attól, hogy egy "köpésnyire" van tőlük nem lesz jobb sorsuk.Persze benne van a pakliban az,hogy átmegy,de szerintem nem egy jó napi program.Lehet furán értelmeztem,de ha nem akkor ez rá a logikus válasz.
2022. nov. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretnék egy olyan országban élni ahol nem kell átmenekülni másikba, hogy meg tudj élni. Szerinted jól van ez így? Meg annak aki az ország közepén él vagy egészen keleten már nem egy köpésre van Ausztria. Szomorú, hogy oda menekülnek inkább az emberek.
2022. nov. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy nem valami kellemes dolog ingázni, de ott a lehetőség a nyugati fizetésre. 20-25 perc utazásért cserébe ugyan azért a gány melóért megkapnák a jelenlegi fizetésük kétszeresét. Nem egy kis borsodi faluban élnek, ahol tényleg nincs semmi.
2022. nov. 16. 20:18
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Na, de aki egy kis borsodi putriban él a családjával, az majd hogy a fszba fog osztrákokhoz ingázni, vagy tán hagyja ott a családját?!


Mert ugye az ottani ingatlanok eladhatatlanok...

2022. nov. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Meg miért kellene mindenkinek lelépnie a hazájából ?!


Nem az lenne a normális, ha itthonról nem kellene senkinek sem elmenekülnie idegenbe ahhoz, hogy meg tudjon élni tisztességesen ?!

2022. nov. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Ki beszélt itt a borsodi családokról?


Én azokról beszélek, akik a határ közelében laknak, de nem tesznek semmit azért, hogy jobb életük legyen.

2022. nov. 16. 20:22
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Abba belegondoltál már, kedves kérdező, hogy mi lenne, ha egész Magyarország átköltözne az ismerőseidhez egy köpésnyire ?!
2022. nov. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőlük..!
2022. nov. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
16%
Gyaaaaa , hogy lepontoznak engem lmao #1 vagyok
2022. nov. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván azért, mert rossz a pénz. Ez még nem jutott eszedbe?
2022. nov. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!