Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ausztriába, németországba pl...

Ausztriába, németországba pl utcaseprőként, köztisztaségi munkásként lehet dolgozni nyelvtudás nélkül, esetleg nagyon alap némettel?

Figyelt kérdés

magyarul erről semmi információt nem találok, de hirdetést sem, hogy esetleg magyar közvetítő ilyen munkákra közvetítene ki


gondolom a helyiek ilyen munkákat úgysem vállalják el ha már pl a buszvezetők, taxisok is láthatóan nem helyiek


2022. aug. 11. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Hát nem azért mondom..de legyen már benned egy kicsi tartás könyörgöm.

Feltételezem azért érdekel mert szeretnél hasonló munkát vállalni.

De azért na…

Nem minden a pénz

2022. aug. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Én Ausztriában élek amúgy és itt ezt olyan emberek csinálják akik szellemileg visszamaradottabbak kicsit.

Tényleg ezt akarod

2022. aug. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, de egyszerű betanított munkák vannak, amik nem igényelnek nyelvtudást. Én is ilyenre megyek.
2022. aug. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Van ilyen ember pl Bécsben.

Azt hiszem már vagy 5 éve ezt csinálja.

Magyar a főnöke, nyelvet egy idő után megtanulja.

Fizetése nem sokat emelkedik kb 1000€ kereshet, igen biztos le húzzák szegényt de ő állítólag el van.


Egyébként ha tudod a nyelvet, amit szerintem érdemes tudni akkor tudsz magadnak keresni pl Ausztriában ilyen melót és akkor nem húznak le a közvetítők.

Arra készülj fel hogy ezt már leginkább szellemileg visszamaradott emberek csinálják.

Ha meg tudod magadat értetni németül akkor biztosan fel vesznek,csak ne várj jó fizetést és ott azért dolgozni is kell ha esetleg azt hinnéd nagyon nem kell megerőltetni magadat.

Később ha gyújtesz pénzt le teheted a jogsit teherautóra, aztán kukás kocsin is dolgozhatsz már mint sofőr, így már több fizud is lesz.

2022. aug. 12. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
A vicc hogy még így is előrébb van mint ha Magyarországon maradna...
2022. aug. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%

Kinek mi az előrébb.

Én soha nem csinálnék ilyen munkákat pedig itt élek Ausztriában és irodában dolgozom.

Egy életem van ami túl rövid ahhoz,hogy ilyen munkát csináljak.

2022. aug. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!