Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha munkaidő után pár perccel...

Girlll3 kérdése:

Ha munkaidő után pár perccel felhívna egy kolléga munka ügyben, akkor hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
Egyszer megcsörgettem, gondolom lementette a számom.... Viszont k... vára nem akarom, hogy munkaidő után hívogassanak.

2022. nov. 17. 17:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ELSÖ alkalommal felvenném, megkérdezném, mit akar - ha netán tényleg fontos, akkor segítenék neki -, de közölném vele, hogy munkaidö UTÁN magánember vagyok, máskor ne zavarjon munkaidön kívül
2022. nov. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, de nem szoktak. Haverjaim is egyben.
2022. nov. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Felvenném. Semmit.
2022. nov. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Felvenném. HA nem indokolt, akkor megmondanám, máskor inkább várja meg vele a legközelebbi munkanapom. De nem nyeltem le vekkert, pár percből ide vagy oda nem csinálok drámát.
2022. nov. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Felvenném. Jó a kapcsolatom a kollégáimmal. Olyan munkaügyet ami másnap reggelig nem ér rá, az én szakmámban nem nagyon tudok elképzelni.
2022. nov. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
45%
látszik hogy nem olyan szar közegben dolgoztok mint pl. egyes gyárak esetén megy, egyik ismerős azért hagyta ott mert a kisfőnöke rendszeresen munkaidőn kívól hívogatta be random hogy jajj most be kéne jönni, most ez-az nem ér rá gyere már be stb. kihasználták hoigy egyedülálló férfiként bármikor elrángathatják, a hivatalos munkaidő meg csak egy papír
2022. nov. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
egyébként szellemi jellegűnek sem örülne senki azt tippelem, hisz azért végeztél vele hogy aznap már ne azzal foglalkozz
2022. nov. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
32%

Ha nagyon fontos, és én még nem vagyok messze, akkor elgondolkodnék,

minden más esetben megmondanám, hogy másnap intézzük.

2022. nov. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
én képes voltam sulis gyakorlaton egy nyáron át kb. kikapcsolva tartani a telóm mert tudtam hogy a főnök be akar majd rángatni a kötelezőn kívül is :D még a dolgozóját is kiküldte személyesen a kapunk elé kiabáltatni és meg benn lapultam, bocsánat dolgom volt, amit kellett letudtam, hát járt az a nyári szünet. nem is bántam meg mai napig, szeptemberben kicsit leszidott mikor újra megjelentem, de inkább minthogy addig is nyerészkedett volna csak rajtam és elrabolja minden szabadidőm
2022. nov. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#7:

Márpedig nem mindenki ennyire drámakirálynő, mint te, hidd el. ^_^

2022. nov. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!