Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Idős kolléganőm állandóan...

Idős kolléganőm állandóan segítséget kér, hogy mondjam meg neki hogy szedje össze magát és olvassa el a segédletet?

Figyelt kérdés

Nem tudunk dolgozni tőle, állandó felügyeletet igényel a munkája, semminek nem képes utánanézni magától. utolsó év a nyugdíjig, beteg is, én értem. Nagyjából mindenhez kapunk leírást, cska el kell olvasni, én is csak onnan tudom mit hogy kell. Semmit nem olvas el, csak jajveszékel és kérdez,kérdez,kérdez. Olyan szinten nem tudom elvégezni a munkámat tőle, hogy hihetetlen, amellett hogy idegesítő.

Határidős feladatom van, neki nincs. De neki segítsek egész nap, kérdésekkel bombáz, és ha betéved egy ügyfél, leszegi a fejét hogy véletlenül se hozzá menjenek, hanem hozzám, aki ki se látszik a papírok mögül...

FHú... ez jól esett :D


Szóval, kedvesen, udvariasan hogy mondjam meg neki hogy hagyjál már és nézz utána?


2022. nov. 21. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
"Nem érek rá, meg különben is le van írva oda, olvasd el."
2022. nov. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jellegű meló ez, milyen feladathoz milyen segédletről van szó???
2022. nov. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokat nem fog változni a dolog,de a legegyszerűbb, hogy te is haladj a munkáddal, ha azt mondod, hogy próbálja megkeresni, mert most nem érsz rá, különben lekésed a határidőt. Aztán hagynám önállóskodni. Valószínűleg nem fog működni, de legalább nyersz némi időt magadnak.
2022. nov. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy, milyen feladat. Irodai.
2022. nov. 21. 12:51
 5/8 anonim ***** válasza:
17%

Jó. Hát akkor nekem is teljesen mindegy, hogy mit válaszolsz neki.

anyááááám.....

2022. nov. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod, h hol van leírva és legyen szíves elolvasni
2022. nov. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
"Bocs, most sietnem kell, este, munkaidő után tudok segíteni. Addig próbáld meg elolvasni az útmutatót, hátha megérted abból is." Akkor választ, hogy ül egész nap, vagy megpróbálja maga. Esetleg megkérdezi a főnökét, hogy mi legyen.
2022. nov. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
7 + ha mégse sikerül neki, akkor munkaidő után: "Ó, most hívtak, hogy be kell ugranom még a pékhez, és az mindjárt zár, bocsi, talán holnap, puszi!"
2022. nov. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!