Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vajon miért bámul állandóan a...

Vajon miért bámul állandóan a kolléganőm?

Figyelt kérdés
Van egy munkatársam aki állandóan bámul és mivel nyitott irodában dolgozunk, tényleg 10 percenként tapasztalom ezt. Kezdetben nem zavart, mert próbáltam nem venni róla tudomást, azonban hetekkel később már az idegeimre megy. Ha visszanézem elcsapja a fejét, ha nem nézek rá szinte "égeti" a hátamat a nézése.
2016. ápr. 1. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézz rá egy csomószor egymás után. Vagy te is kezd el nézni feltűnően.
2016. ápr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem az osztálytársam csinálja ugyan ezt de ha rászolok hogy tudja kit nezegessen mégjobban bámul csak én lány vagyok és õ meg fiú ... :S
2016. ápr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 elwera ***** válasza:
47%
Azért bámul, mert biztos jó a ruhád, vagy valami tetszik neki rajtad. Illetve az is lehet, hogy annyira csúnya vagy, hogy nem bírja elhinni, hogy ilyen van, és azért néz.
2016. ápr. 2. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha másik nemű az illető akkor tetszel neki. Ha azonos nemű akkor is előfordulhat ez a mai világban :D
2016. ápr. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem csak kérdezz rá finoman, hogy a másik személy meg ne sértődjön. Lehet hogy nem is téged bámul.
2016. ápr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy fejezze be -
2017. szept. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!