Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor csak látásból ismersz...

Mikor csak látásból ismersz valakit a munkahelyen, de látod azt, hogy rendesen dolgozik, majd mosolyogva üdvözlöd őt a munkája során, de mikor egy részlegen kell dolgoznotok, akkor kritikus vagy vele szemben, az miért van?

Figyelt kérdés
Van egy Senior Manager, aki roma származású. Ez nem baj, de mindig kritikus a munkavállalókkal szemben. Kezdetben, mikor még nem ismert, mikor dolgoztam, akkor már messziről mosolygott és üdvözölt, pedig nem is ismertük egymást. Mikor a részlegén kell dolgoznom, akkor nem láttam rajta még azt a pozitív visszacsatolást a munkámmal és személyiségemmel kapcsolatban, amit akkor láttam, mikor az előző részen voltam, pedig a mostani helyemen is dolgozok rendesen. A korábbi igazgató szerint, ő a hibás azért, mert problémák vannak a cégnél, mert a személyiségével van a baj, pedig ő kezdetben, pozitív benyomást keltett, mikor a munkámról volt szó. Tényleg ez a vezető lehet a hibás, aki mindig kritikus, de kezdetben már pozitívan értékelt engem úgy, hogy nem is ismert?
2022. nov. 24. 14:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Kritikus vagy kritizál?


Az olvasottak alapján szerintem más a baj.

2022. nov. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!