Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Menjek vagy maradjak?

Menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés

Közel 3 éve dolgozom egy kisebb cégnél. Semmi komolyra nem kell gondolni, gépkezelő vagyok. Igazából már eléggé elegem van. Kollégáim közül beszélek egyikkel másikkal pár szót de nem igazán érdekel egyik se. A munka nem nehéz, de cserébe viszont nem is fizet valami jól. Elég laza hely, de nem nagyon vagyunk emberszámba véve, személytelen az egész. Az se számítana ha valaki elpatkolna hetekig szerintem fel se tűnne senkinek. A főnök köszönni se nagyon tud.

Egy ideje beígértek egy technikusi pozíciót, amiből kb nem lett semmi, mert senki nem foglalkozik a betanításommal, szóval annak lehetősége hogy emelkedjen a bérem ugrott. A fizetés pofára megy, tiltva van a kommunikáció róla, de ez az a hely ahol simán előfordulhat hogy a takarító többet keres nálad hiába vagy gépkezelő. Újakat természetesen több pénzért veszik fel. Váltanátok?



2022. nov. 24. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Váltanék igen de nem most mikor évvége van. Munkanélküli vagyok hidd el nagyon nehéz most találni ha van is akkor ilyen 12 órás autóipari szutykok keresnek bárkit mert senki nem vállalja kb...majd jövőre tervezd a váltást év eleje fele de nyilván csak óvatosan mert ha azt irtad itt laza a munka az nem biztos hogy máshol is az... az meg hogy nem vesznek emberszámba ezen már ne is csodálkozz mert mindenhol ez megy. Dolgoztam gyárban illetve egy raktárban targoncások közt is és azt hiszed különbbek voltak a szalag melletti melósoktól hát még rosszabbak voltak mert állandóan csak pletykáltak meg azt lesték hogy a másik mit csinál. Volt mikor kocsit raktam azt az egyik nyamvadt kollega aki a főnök kedvence volt sunyiban figyelt hogy tényleg rakom e a kamiont... szóval se hol sem vesznek emberszámba ha csak nem nyalsz be tövig... évvégére ne mondj fel szerintem. Jövő év elején már nézelődj ha találsz jobbat ne habozz.
2022. nov. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is olyan tavasz környékére gondoltam a váltással.
2022. nov. 24. 23:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Váltanék én is a helyedben.
2022. nov. 25. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mennyit keresel nettóba? csak akkor érdemes váltani,ha jóval többet tudsz keresni.
2022. nov. 27. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Olyan 260-270. A fizetés nem rossz, tekintve hogy ezért nem kell több műszakozni, de a környezet nagyon lehúzó. Szerintem több oldalon keresztül tudnám sorolni :/
2022. nov. 27. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!