Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Belemennétek ebbe vagy inkább...

Belemennétek ebbe vagy inkább leszámolnátok?

Figyelt kérdés

Mérőoperátorként dolgozom egy gyárban. Nem egy álommeló, kevés a fizu, de legalább ülőmunka egy csendesebb mérőszobában, nem megterhelő sem fizikailag, sem szellemileg. Három hete kezdtem, és úgy voltam vele, hogy legalább 3 és fél hónapot kihúzok itt. De most nincs elég emberük az új sorra, és az alelnök kitalálta, hogy az újonc mérőkkel fogja majd feltölteni. Persze ezt úgy tálalták, hogy még nem biztos, meg ideiglenes lenne, de később beszéltem valakivel, aki már elég jól ismeri a céget, és szerinte ha ezt így mondják, akkor tuti, és végleges.

Nos, én nem akarok kimenni a sorra. Egyrészt nem oda vettek fel, másrészt diákmunkásként volt "szerencsém" megtapasztalni, milyen az álló, monoton gyári munka, és soha többet!

Azt még lenyeltem, hogy beraktak folyamatos műszakba, holott interjún azt mondták, hogy újakat, csak nagyon ritkán tesznek be, én meg naivan azt hittem, hogy ez azt jelenti, hogy akkor ettől nem kell "tartani". De ez...

Nem is értem, anno egyszerre írtam tesztet azokkal, akik az operátori pozícióra jelentkeztek, és kiszórtak egy csomó magyart... Most meg nincs elég ember?


Mit lehetne tenni? Vagy megszoksz vagy megszöksz? Jó lenn egy harmadik opció...



2022. nov. 26. 10:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs harmadik opció szerintem. Nálunk is pont ennyire semmibe veszik az operátorokat, mintha ők nem emberek lennének. Ide-oda pakolgatják őket, attól függ hol kell több m.erő. Nem könnyű a helyzetük
2022. nov. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!