Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire van rendben, ha...

Mennyire van rendben, ha megkérdezném a főnökömet, mi a problémája velem? Elszámoltatásnak tűnne?

Figyelt kérdés

Nyáron szakmai gyakorlatomat csináltam itt, akkor egyszer találkoztunk összvissz, de mondták a kollégáim, hogy sokat amúgy sincs bent nyáron. Mikor végeztem, megkérdezte, hogy volna-e kedvem egyetem mellett ott dolgozni, mint gyakornok, én meg belementem. Na azóta valami pokol minden napom ott...

Nem tudom, mi a problémája velem, mert a többiekkel jól kijövök, nincs panasz a munkámra sem. Kedves, udvarias vagyok a kollégákkal, ügyfelekkel is. A magánéletemet sem bent élem, nem a telefonomon lógok munka közben. Mégis folyamatosan kapom a főnökömtől a beszólásokat, passzív agresszív megjegyzéseket, ha ő is bent van. Csütörtökön kérdeztem valamit az egyik kollégámtól, hogy azt hogy kell megcsinálni, ő meg hallotta. Elkezdte mondani, hogy ezt már régen tudnom kéne, mert tanultuk az egyetemen és lehet, inkább otthon kéne tanulnom, nem az irodában lopni az időt és hogyha tudás nincs mögöttem, semmit nem jelent az, hogy dolgozom valahol. Mondtam, hogy az a tárgy, amiről beszél, már nincs, mert össze lett vonva egy másikkal és később tanuljuk. Erre leteremt, hogy hát mi köze van neki ehhez, honnan tudja ő a tematikát?!


Ha mindenkivel ilyen lenne, még érteném is, nem venném magamra. De másokkal laza, közvetlen, érdeklődő. Engem vagy levegőnek néz jobb esetben, vagy kapom az osztást.


Szerintetek megkérdezzem, mi a problémája? Vagy munkahelyen ilyet nem illik?

Mert tényleg úgy érzem, hogy nem tudok jót csinálni.



2022. nov. 26. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Megkérdezheted, de mire számítasz? Egy ilyen ember nem fog megváltozni.

Én a helyedben másik gyakornoki helyet keresnék.


Nem te írtál ki pár hónapja egy hasonló kérdést?

Miért írtad ki újra?

2022. nov. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs értelme megkérdezni, mert úgyis a szemedbe hazudik, és ezt tapasztalatból mondom.
2022. nov. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!