Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Magyarországon annyira rossz...

Magyarországon annyira rossz a közbiztonság, hogy a boltoknak több biztonsági őrt kell alkalmazniuk, mint eladót?

Figyelt kérdés
Jártam egy csomó országban, volt köztük nyugati és keleti is, de sehol nem láttam ennyi biztonsági őrt!
2022. nov. 27. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
2022. nov. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbb boltban 1 biztonsági őr van, hipermarketekben meg néhány. És legalább 10-szer annyi eladó.
2022. nov. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a közbiztonság rossz hanem a fizetések ;D
2022. nov. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Még sosem láttam egynél több őrt.
2022. nov. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

Biztonsági őr ismerősöm mondta, hogy ők nem azért vannak elsősorban, hogy a lopással foglalkoznak. A dolgozókat kell figyelniük, hogy hogy végzik a munkàjukat, hányszor megy budira, ilyesmi..

El tudom képzelni, hogy nem csak ebben a viszonylag olcsó multiban működik ez, hogy a dolgozó rabszolgàkat lesik, a tolvajok helyett.

Magyarorszàgon ennyire rossz a dolgozókhoz való hozzáállás. Itt a melós a legnagyobb "tolvaj" és közellenség.

Lopják is szét az összes rabszolgatartót, megérdemlik.

2022. nov. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Régi rendszerből megmaradt, hogy minden mozdíthatót haza kell vinni a melóból és nagyszülők életbölcsességként tanítják hogyan kell okosba megoldani a tutit.
2022. nov. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én se sokszor láttam még egytől több őrt. Max nagyobb tescokban. Na de itt meg azt csinálják, hogy pofáznak egész nap. Nem nézik a kamerákat sem, csak egymásban gyönyörködnek mint a szerelmesek. Köszönni sem tudnak, nem veszik észre a vevőt. A tolvajt végképp nem.
2022. nov. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!