Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt olyan munkahelyed ahol...

Volt olyan munkahelyed ahol te hoztál változást vagy épp nem sikerült azt elérni?

Figyelt kérdés

Tehát volt egy beállt " rendszer " ami szerint dolgoztak. De te ezt nem láttad logikusnak így próbáltál változtatni.. sikerült v nem?


Jöttél el emiatt h nem sikerült?


2022. nov. 28. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Sikerült
2022. nov. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt, de inkább kisebb dolgokat sikerült elérni. És azt sem rögtön, ahogy betoppantam, hanem fél-1 év után javasoltam. Igaz, már rögtön kellett volna, de nem akartam okoskodónak hatni.
2022. nov. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, volt.

A mai napig él annak a hatása, amit az érkezésem után generáltam és nem ültem rá elégedetten az elért eredményekre, hanem folyamatosan együttműködöm bárkivel annak érdekében, hogy jobbak, kiforrottabbak, hatékonyabbak legyenek a körülmények a munkavégzéshez.

2022. nov. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én alaposan megtanultam az első munkahelyemen, hogy újként ne nagyon akarj szervezkedni, mert csak meggyűlölnek érte. A köv. munkahelyen nem csináltam semmit, majd ahogy a régebb óta ott lévő kolléganő elhúzott, már a következő percben úgy csináltam a dolgokat, ahogy jónak láttam.
2022. nov. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Majdnem hasonló cipőben vagyok, csak nem én, hanem a velem egyszerre alig par hete felvett kollégám okoskodik, hogy az egész muhelyt at kellene rendezni, es hogy az öregek csak lopjak a napot, mert bezzeg mi kitermeljűk a fél Európa Gdp-jét, mikozben egyedül nem tud 2 orat dolgozni hiba nélkül. Es mikor valamit elcsesz, akkor en is kapom a figyelmeztetést mert nem egyén van hanem csapat.
2022. nov. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!