Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire fontos neked a...

Mennyire fontos neked a munkatársak hozzáállása az adott munkához?

Figyelt kérdés
Volt hogy emiatt eljottel?
2022. nov. 28. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem mindig is nagyon fontos volt, hogy miként viszonyulnak morálisan a kollégáim a munkavégzéshez, de azt felejtsd el, hogy én mások hozzáállása miatt hagynám ott azt a munkát, amit szeretek.

A főnökök részben azért is vannak ott a környezetünkben, hogy észrevegyék, ha valaki nincs rendben - és szükség esetén beavatkozzanak. Nem vagyok felnőttkorú emberek "óvó bácsija" és "döntőbírája" sem!

2022. nov. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten fontos, mint mindenkinek szerintem. Nem dolgoznék együtt olyannal, aki csak lézeng, és megpróbál minden feladatot rám sózni, folyamatosan csúszik az egész munkafolyamat, mert rá kell várni. De olyannal sem, akinek ez az élete és mániákusan csinálja, hajtja magát, meg mindenki mást, hogy 120%-os legyen a teljesítmény, és halálos tekintettel néz rám, ha ki merek menni wc-re munkaidőben. Szerencsére még nem kerültem ilyen helyzetbe, de ha szinte minden munkatársam a fent említett típusok valamelyikébe tartozna, akkor lépnék.
2022. nov. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon. Én nem szeretek dolgozni alapból, szóval, hogy normálisan csináljam, ahhoz kell egy jó légkör, hogy ők beleteszik magukat, mert az húz engem is.
2022. nov. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Nem szeretem a sztahanovista kollégákat, ha mindenki ilyen, és folyton csak csesztetnek, lehet, hogy eljövök. Az alulteljesítőket meg csak megmondom a főnöknek, aztán oldja meg ő, az a dolga.
2022. nov. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Eleg fontos. Nalunk csak csapatmunka van. Ha vki bena vagy kummant akkor mast szivat vele meg a melo is elakad. Plusz szar hallgatni a folytonos nyavogast, panaszkodast. Lehoz az eletrol. Huzzon mashova ha nem felel meg. Szerencsere amugyis repul nalunk az ilyen kb egybol
2022. nov. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hála az égnek olyan eset nem volt, amikor tömegesen annyira más lett volna a munkához való hozzáállása a munkatársaimnak, hogy annyira nem éreztem volna magam jól / nem tudtam volna a munkámat végezni, hogy el kellene jöjjek. Én bizonyos szintig toleráns vagyok azzal kapcsolatban, amikor másnak picit más a munkaetikája, tempója, attitűdje, de van, amit már nem tudok elviselni (a végleteket - a 100%-ban lazsálóst, aki miatt folyton állnak a projektek, meg a rabszolhajcsár "csak akkor vagy jó munkaerő, ha ingyen túlórázol seggnyalva napi 3 órát" típust). Ha csak 1-1 ilyen ember van, akkor még ált. maradok, de jelzek a felettesének, vagy ha egy csapatban vagyunk, az én felettesemnek, hogy... most mondok egy valós példát pár évvel ezelőttről, "elég nehéz XY-nal együtt dolgozni, mert sosem ér időben oda a meetingekre, fél órákat vagy még annál is többet késik, és így nem tudom én sem normálisan beosztanu az időmet".
2022. nov. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, jeleztem a problémát én is 2x..azt mondta a főnök majd ha újra felmerul akkor ujra elmondja neki mi a dolga..( akkor immáron 3.szorra)
2022. nov. 29. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!