Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szegeden, ha valaki a Tesco,...

Szegeden, ha valaki a Tesco, Lidl, Auchan, Aldi, Penny, Spar munkatársa szeretne lenni, mennyire fontos a protekció? Mennyire nehéz bekerülni? Pl eladó, árufeltöltő, kasszás állásokra.

Figyelt kérdés

2013. aug. 3. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Én pesti vagyok, de a rendszer ugyanaz. Mármint a Lidl rendszere. De ha van más választásod, ne gyere ide dolgozni. A fizetés (6 órás) nem 122.000 br, ahogy a honlap írja. Csak 1 év után lesz annyi, addig csak 102.000 br. A túlórát nem fizetik ki, inkább kiadják szabinapba. 2 szabadnapod egyben soha nem lesz. És a meló... Nagyon kemény. Egész nap pakolsz, emelsz. Ha kasszában vagy, tudnod kell fejből az összes pékcucc és gyümölcs zöldség kódját (kb 150-200 db).


Egyébként ide nem nehéz bekerülni.

2013. szept. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nekem nem tűnik könnyűnek bekerülni, bár bevallom először azt gondoltam, azért is pályáztam. Már többször jelentkeztem a Lidl-be is, de csak a szokásos válasz e-mail-t kaptam. Sajnos semmi lehetőségem, amúgy nem ilyen helyeken próbálkoznék, de most már elkeseredésemben eljutottam oda, hogy teljesen mindegy mit kell dolgozni csak fizessenek érte valamennyit.
2013. szept. 3. 14:22
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lidl -be nehéz bekerülni! Sok a jelentkező vagy ki tudja... egyszer egyszer be hívtak interjúra aztán ennyi! Egyébként az Aldiba is nehéz bekerülni, hirdetne hirdetnek, de nem hívnak be interjúra! Német cégekhez nehéz bekerülni.. Aki meg bekerül nem becsüli, hallatom az egyik Aldi dolgozótól hogy 2 nap után fel adta, és ott hagyta, aki meg ott akarna dolgozni nem veszik fel ilyenek miatt!
2015. márc. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!