Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miert reagal furan a kollegam...

Miert reagal furan a kollegam ha felhozom a gyerekemet?

Figyelt kérdés

Eleg valoszinu hogy bejovok neki, epp csak nem mondta ki kb, de kozben felesege van. Szokta is emliteni 1-1 beszelgetes soran az asszonyt.

Egyebkent sokat dolgozom vile, nem tudom kikerulni a kontaktot. Amugy jo fej, sokat rohogunk es beszelgetunk mindenrol.

De valahogy amikor feljon a gyerekem, akkor nagyon “megfagy a levego”. Es furan reagal vagy szintr nem is reagal arra, ami fura mert minden masrol abszolut el lehet vele dumalni.

Ez miert van?



2022. nov. 29. 21:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
Hát mondjuk azért, mert elfelejtetted említeni, hogy neked gyereked van, olyan kapcsolatba meg a legtöbb férfi nem hajlandó belemenni, ahol kölök is van.
2022. nov. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Most mi a kérdés? Nem szeret más gyerekéről beszélni, nincs ezen mit túlgondolni.
2022. nov. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem a gyereket akarja meg..ni hanem téged. sztem emiatt
2022. nov. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán lesz.rja a gyerekes sztorijaidat.
2022. nov. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok szülő észre sem veszi, hogy folyton szóba hozza a gyerekét. Nem biztos, hogy te ilyen vagy, de egy gyerekek iránt nemigen érdeklődő embernek ez fárasztó. Volt ilyen kollégám, gyakorlatilag minden témától el tudott jutni a gyerekéig.
2022. nov. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Engem pl. senkinek a gyereke sem érdekel, a világ legunalmasabb és legérdektelenebb témája. Még udvariasságból sem tudok úgy tenni, mintha érdekelne.
2022. nov. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
kérdező már ráizgult a pasira és elképzelte hogy milyen jó apukája lesz a gyerekeinek. hát, nem lesz.
2022. nov. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom töke tele van vele, hogy folyton mindenki a gyerekéről mesél.
2022. nov. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nagyon ritkán szoktam megemlíteni, pont ezért, amit feljebb leírtatok. Még anyaként sem hallgatom szívesen pl más gyerek pelenkás sztorijait, nemhogy még ha valakinek nincs gyereke és úgy kell ezeket végighallgatnia.

Viszont mivel az életem része nem fogom tudni kikerülni a témát akár érintőlegesen is.

Tök fura mert ilyet még nem tapasztaltam, hogy vkit ennyire frusztraljon mar csak az az allitas is, hogy voltam ovis fotózáson a gyerekkel.

2022. nov. 30. 01:52
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet szeretnének gyereket és régóta nem jön nekik össze, elvetélt vagy csecsemőként meghalt.
2022. nov. 30. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!