Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válnom kellene, de nem tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válnom kellene, de nem tudom, hogy mennyire viselné ez meg a gyerekemet?

Figyelt kérdés
Szar a házasságom, semmi nincs már benne, ami összetartaná, csak a hitel és a gyerek. Lépnem kellene, de félek.
2021. ápr. 5. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lesz neki, mint egy feszült, szar légkör, ezt biztosra mondom. Le kell vele ülni megbeszélni értelmesen, ha már van akkora, ha meg még egészen kicsi, akkor nem fogja megviselni.
2021. ápr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Van már akkora, 12 lesz.
2021. ápr. 5. 17:54
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Azért előbb próbálnék javítani azon a házasságon ha nincs benne különösebb gond "csak" a kihűlés. Hátha a másik is pont ugyanezen puffog melletted és rád vár, ahogy te rá.
2021. ápr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért én előbb megpróbálnék javítani a házasságon, ha "csak" kihűlt és uncsi. Lehet a másik is megsértődve vár rád, hogy közeledj miközben te rá puffogsz, hogy nem lép feléd. Ha meg folyton elbeszéltek egymás mellett, a párterápiát is meg lehet próbálni.
2021. ápr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Évek óta szar az egész. Nincs szex. Ma kicsapta a biztosítékot, hogy az anyjával így ordított ilyen dolog miatt, amiben ő volt a hibás. Én nem akarok ilyen ember mellett élni. Mindenben korlátoz, hátráltat.
2021. ápr. 5. 18:00
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

A gyereknek akkor lesz nehéz a válás, ha őt használjátok szemétkedési pontnak. Maga a válás nem egy kunszt, én gyerekként megéltem. De az, hogy a szüleim rajtam keresztűl háborúztak az volt az iszonyú.

Annak, hogy különmentek örültem, mert már egy pohár vízben meg tudták folytani egymást, így meg az otthon nem lehetett otthon többé.

2021. ápr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lassan mi is itt tartunk. Csak akkor van nyugi, ha nem szól hozzám, vagy ha minden úgy van, ahogy ő akarja.
2021. ápr. 5. 18:06
 8/12 anonim ***** válasza:

Az meg nem jutott eszedbe, hogy ezt a gyerekkel beszéld meg?

Elmentek sétálni kettesben, és finoman rákérdezel. Csak ne ajtóstól ronts a házba, és véletlenül se mondj olyat, hogy miatta nem tudsz/akarsz válni. De azt elmondhatod, hogy boldogtalan vagy, és ő hogy érzi, milyen az otthoni légkör. Még az is lehet, hogy ő mondja azt, hogy váljatok el inkább. Sokszor nagyon jók a radarjaik, és brutálisan őszinték.

Egy csendes válás önmagában nem teszi őket tönkre, neki ez "csak" annyi, hogy te innentől máshol laksz.

2021. ápr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk már. Azt mondta, hogy inkább legyen kiabálás. Pedig nem szívesen van az apjával.
2021. ápr. 5. 18:14
 10/12 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben meg te is tudod, hogy megviseli.
2021. ápr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!