Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Másnak is rémálom a munkakeresés?

Másnak is rémálom a munkakeresés?

Figyelt kérdés

Olyan szerencsetlénnek érzem magam munka terén. Érettségim van képesítéssel, 4 nyelven beszélek, van munkatapasztalatom, és ha nem voltam vagy 40-50 interjún akkor semennyin. Volt hogy másfél évig próbálkoztam aztán feladtam.:/ Kb lehúzhatom a wc-n a tanulmányaimat meg a nyelvtudásomat. Egyébként közgazdaság meg pénzügy, de tudom hogy annyian vannak ilyen végzettségel hogy semmit sem ér. Soha nem hívnak vissza interjú után. Korábbi munkahelyeimre is ismerős vagy családtag által kerültem be. Mások nem tudom hogy csinálják, besétálnak egy boltba hogy helló, szeretnék dolgozni és felveszik? Frusztrál hogy esélyt sem kapok arra hogy megmutassam igenis alkalmas lennék az állásra, de csak azt látom hogy max.ismerős vagy protekció útján lehet bejutni.

Nem tudom külföldön mennyi esélyem lenne ha itthon sem kapok munkát, pedig sokat gondolkozom rajta.



2022. dec. 2. 17:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Hozzánk jöhetsz a gyárba ha ez megfelel, most is van felvétel több területre. Ha érdekel írj rám és elküldöm hol tudsz jelentkezni.(Győr)
2022. dec. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

Én Miskolcon próbáltam a besétálós módszerrel, pl. számtech boltoknál, de ahhoz nagy szerencse kell hogy pont embert keressenek. Szar helyeken persze, mindig van munkalehetőség.

Aztán csodálkoznak, hogy miért költözik fel mindenki Budapestre.

2022. dec. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%
Pontosítok. Szar hely=gyár és társai.
2022. dec. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Pszichológia PhD-n vagyok, egyetemi oktató szeretnék lenni, de szinte esélytelen bejutni bárhová, a posztdoktori állás az meg nem ilyen, ott sokszor csak kutatni kell, amit rámosztanak, fejlődési lehetőséget nem látok benne. :( próbálok majd kijutni külföldre ha itthon nem kellek.
2022. dec. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
46%

Engem ez annyira meglep. Engem mindenhova kb elsőre felvettek a szakterületemen egyetem után, aztán doktorit írtam, és saját cégeket alapítottam, ahol inkább zsíros munkákért versengek/versengünk.


Ha gondolod kérdező dobj egy CV-t üzenetben.

2022. dec. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%
4es, ne haragudj de mit vártál? Mindenki tudja hogy pszichológussal tele van a padlás
2022. dec. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Én is hasonlóan vagyok ezzel :( vagy vissza sem hívnak, vagy rövid időn belül elutasítanak. Már arra is gondoltam, hogy beírom a cv-be, hogy nincs gyerek és nem is lesz, hátha emiatt nem érdemlem őket :((
2022. dec. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Tőlem eddig egyszer kérdezték lesz-e gyerekem.

De én is sok mindenre gondoltam, volt akin látszódott hogy az zavarja hogy szépen felöltöztem az interjúhoz meg ki voltam kicsit sminkelve. Igényesen voltam felöltözve, de a nő úgy nézett rám mintha valami plázapi.csa lennék. Gondolom ha melegítőben mentem volna akkor az lett volna a baj, mindig van valami kifogás hogy miért nem vagy szimpatikus :/

2022. dec. 2. 19:00
 9/19 anonim ***** válasza:
83%
Ez így elég fura. Vidéki, kis cég vagyunk. Nálunk örülnek már annak, ha angolul jól tud valaki. Hát, ha még angolul és németül is tudna...
2022. dec. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
fiverr.com.. és fordíts a 4 nyelv között. 4 nyelv tudással bárhova felvesznek.
2022. dec. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!