Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy női dolgozó rájöhet arra,...

Egy női dolgozó rájöhet arra, hogy tetszik egy férfi dolgozónak pusztán abból, ahogy az néz rá és beszél vele?

Figyelt kérdés
Tehát ahogy ránéz, amikor köszönnek egymásnak vagy beszélnek, illetve ha csak elhalad mellette. Meg a férfi dolgozó rendszeresen kedvesen megkérdi, hogy mi újság vele, hogy van. Pusztán ennyiből rájöhet? Vagy csak akkor jönne rá, ha a férfi direktebben utalna rá?

2022. dec. 4. 16:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
:)
2022. dec. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
78%
Nekem mindegy, hogy kövér vagy sovány, ocsmány vagy nem. Ha kedves velem, akkor viszonzom. Ennyi. És nem akarom megdugni egyiket sem.
2022. dec. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy figyelmes nő igen,észreveszi ha tetszik valakinek.
2022. dec. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
És ha észreveszi, az megtörténhet, hogy egy idő után direktben közli a férfival, hogy észrevette?
2022. dec. 4. 16:47
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ érdekli e hogy tetszik a pasinak.Mikor szép egy nő akkor tudja is magáról hogy szép és nem szokta érdekelni kinek tetszik mivel hozzá van ehhez szokva viszont ha nem szokott sok pasinak tetszeni abban az esetben ha imponál neki hogy neked bejön akkor jelezni fogja.Ha nem tetszel neki akkor semmit sem fog közölni.
2022. dec. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
15: Mert lássuk be, ha a férfi megkérdezné, hogy randizna-e vele, és a nő nemet mondana, utána a férfinak elég kínos lenne találkozni vele ott a munkahelyen. Legalábbis egy ideig.
2022. dec. 4. 16:57
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen de ha nem kérdezi meg akkor sosem tudja meg lenne e esélye.A randi sem jelent semmit mivel vagy sikerül vagy nem.

A nő nem fogja megkérdezni a pasit randizna e vele így a pasira marad ez a feladat.Legfeljebb nemet mond,és?

Majd elmúlik a kellemetlen érzés egy idő után ha elutasítja.Amúgyis jön a téli szünet:)

2022. dec. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
17: Néha azért lehet hallani olyanról, hogy a nő hívja a férfit randira.
2022. dec. 4. 17:04
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
#18 néha? 🤔😁 engem csak ők hívtak, én soha nem hívtam egyet se
2022. dec. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
86%
Szomorú, hogy a legtöbb ember a munkahelyén ismerkedik.
2022. dec. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!