Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha sosem találkoztunk még, de...

Ha sosem találkoztunk még, de ma a meetingen szemben ült velem és “bámult”, azt mire véljem?

Figyelt kérdés

Én a hallgatóság voltam a meetingen, csakúgy ahogyan ő is. Figyeltem a beszélgetést és amikor felnéztem rá, akkor pontosan engem nézett és ez kitartott egy darabig, én kaptam el a tekintetem zavaromban. Miért nézett így vagyon?

/Senki nem gondolatolvasó, de mégis/



2022. dec. 5. 19:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%

Rám meg egy kis tinilány mosolygott szembe jövet a boltba, lassan 30 éves létemre, pedig nem is vagyok egy adonisz.


Engedd el inkább te is 😂

2022. dec. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De nekem lehet, hogy tetszett, ezért is érdekel, hogy jelenthet-e bármit pozitívat.
2022. dec. 5. 19:44
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
elbambult, és rajtad állt meg a tekintete. :-D
2022. dec. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elbambult és te voltál vele szemben.
2022. dec. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tetszel neki azért nézett vagy csak elbambult és semmi jelentősége.Ha akar valamit hidd el lesz folytatása és meg fogja találni a módját hogy kommunikálni tudjon veled munkahelyen kívül( bár nem tudom mennyire jó ötlet munkahelyen belüli kapcsolat) is facebookon mondjuk.
2022. dec. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ettől tartok én is, hogy csak elbambult és pont én voltam szemben, semmiképpen nem akarok többet gondolni bele, mint ami. Viszont érdekes volt, mert egyszer ránéztem az órára, amihez enyhén jobbra kellett fordulnom, akkor láttam hogy ő is ugyanezt csinálja meg egyszer mikor megint elnéztem, akkor is lekövetett. Nem gondolom túl.
2022. dec. 5. 20:05
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"Nem gondolom túl."


xD

2022. dec. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Értsd jól! :)
2022. dec. 5. 20:18
 9/16 A kérdező kommentje:
Aki el van bambulva az hogy néz?
2022. dec. 5. 20:48
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
9# nem mozog, nem reagál, még ha te jelzel valamit felé. Lassabban pislog. Tehát olyan mintha lefagyna és csak egy irányban néz.
2022. dec. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!