Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jön a Mikulàs az irodába de...

Jön a Mikulàs az irodába de van aki csak elfogadja de nem hoz???

Figyelt kérdés

Hatan vagyunk egy irodában.

Minden évben szoktunk apróságot tenni a kollégák asztalára Mikulás gyanánt.

Van olyan kolléga aki tavaly sem hozott, az volt az első Mikulása nálunk.Megjegyezte hogy jé jött a Mikulás, és ennyi volt.

Multheten beszéltük vajon idén mi lesz.

Hát idén sem készült. Nem nagy dologra gondolok de egy db szaloncukor vagy valami… viszont ő kapott idén is mindenkitől.

Döbbenet.

Úgy voltam vele szóvá teszem.

És nem magam miatt. A kollégái miatt akikkel együtt dolgozik minden nap. Az enyém az iroda egyébként. De egyáltalán főnökként megtehetem??



2022. dec. 6. 19:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Hehe, új munkahelyi probléma, a Mikulás botrány XD. Nekem soha eszembe nem jutott Mikulásra venni bármilyen kollégának bármit, nem vagyunk gyerekek.
2022. dec. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Megbeszéltétek vele egyáltalán?
2022. dec. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Életed legnagyobb problémája legyen ez. Normális esetben ez nem is a dolgozók dolga lenne, hanem a főnöké.
2022. dec. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
dolgozni jár be, nem pedig kisiskolást játszani.
2022. dec. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
Ez nagyon gáz. Ti is csak azért adtok egymásnak, mert vártok cserébe valamit? Az úgy nem is őszinte…
2022. dec. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Mármint olyan értelemben, hogy veszel egy tucat csokoládét és szétosztod, nem pedig elvárod, hogy ők szervezzék meg. Meg sem merem kérdezni, hogy csapatépítő tréning szokott-e lenni és azt is maguknak kell-e szervezniük.
2022. dec. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt aki vett, mi nem. Aztán megbeszéltük, aki akart hozott, aki nem az nem. Nem kötelező!
2022. dec. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
76%

Én tavaly rá kakiltam a főnök asztalára és tettem mellé egy szalon cukrot.

Próbálták kideritteni ki volt, de nem sikerült.

Idén mondták h nemkell ajándékot hozni

2022. dec. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Ennyi bunko embert mint ami itt van…

1: én senkitől nem várom el

2: az évek során alakult ki ez a szokás

3: mivel kis fős a cég nem 200 darabot kell venni

4: mindenki adott megbeszélés nélkül is , neki is

5: csapat építő kétszer van egy évben nyáron és télen, minden évben külföldöni nyaralás négy nap , tèlen pedig síelés. Kiváncsi lennék kinek vannak ilyen céges programjai. Bunkók.

2022. dec. 6. 20:06
 10/23 anonim ***** válasza:
95%
Veled van baj. Nem hoz, nincs rajta manír. És? Több ember kéne a kollégád fajtájából, belőled meg kevesebb. Egyelőre szar az arány.
2022. dec. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!