Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem rúgják ki?

Miért nem rúgják ki?

Figyelt kérdés

Kiabált velem egy kolléga ok nélkül, megmondtam vezetőnek, azt tanácsolta hogy kezeljem az embert, lényeg ha valamit mond hagyjam ott, ne foglalkozzam vele.

De ez nekem nagyon nehéz ignorálni.

Azt mondta beszél vele .

Mit lehetne tenni?


2022. dec. 8. 17:22
 1/10 A kérdező kommentje:
Én nő vagyok ő meg férfi
2022. dec. 8. 17:24
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Mmmm tanulj meg konfliktust kezelni?

Nyilván fontos, hogy a vezetőség támogassa a harmonikus légkört, de nem olyan áron, hogy azt támogatja, aki gyorsabban áulkodik, a másik meg kirúgja. Ennek így nincs értelme. Illetve a másiks zava pont annyit ér, mint a tiéd, így nem feltétlen egyértelmű az egész.


Ha mindnekit azonnal kirúgnának, amiért nem megfelelően viselkedik, a cégek nonstop munkaerőhiánnyla küszküdnének:D

2022. dec. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Neked volt erről tegnap is kérdésed.. ez kb 100%.

Azóta is kiabált veled?

2022. dec. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyébként mit kiabált?
2022. dec. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Nőlj fel
2022. dec. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Munkahely, senkit nem érdekel a lelkivilágod. Amúgy volt rá oka?
2022. dec. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Komolyan azt hiszed, majd mindenkit ki fognak rúgni, aki kiabál veled?
2022. dec. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A munka törvénykönyve meghatározza, hogy milyen indokkal lehet kirúgni valakit. A kiabálás nincs közte.
2022. dec. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Biztos, hogy ok nélkül?
2022. dec. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kb. az fogadható el munkahelyen, mint az utcán, szóval a kiabálás, legalábbis az a tipikus lebaszás jellegű, az biztosan nem. Attól meg még lehet tilos, hogy nem pont szó szerint ,,kiabálás'' címszóval említik meg a jogszabályok, de ettől még lehet törvénytelen. Ebben az országban még sokminden tabu, és a jogszabályokból is sokszor csak burkoltan lehet valami szellemiséget kikövetkezteti.


Rendre is lehet utasítani az illetőt, de ez nagyon nehéz, ha eleve sebezhető helyzetben vagy. Én amúgy pont a sebezhető helyzetet tartom problémásnak. Gondot okozhat, ha a dolog rendszeres mintázatúvá válik - mert figyelmet von el és balaesetveszélyt is okozhat.

2022. dec. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!