Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Infláció: 22,5 százalék, az...

Infláció: 22,5 százalék, az élelmiszereknél 44 %(KSH...)? Mit lépnek erre a munkáltatók? Semmit? El lehet menni?

Figyelt kérdés
2022. dec. 8. 18:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%

Igen, persze 44%.. élelmiszernél.. ahham :D


Eszem megáll, hogy ennyire az oktatási rendszer csődje a magyar társadalom. Dobálóznak itt a %-al mikor sok ember egyáltalán nincs tisztában vele.. :D


Rengeteg termék ára a duplája vagy a triplája, ami nem 44%.. Persze rá lehet mondani, hogy ez egy összesített %, de szerintem egyetlen egy élelmiszer sem lett CSAK 44% -al drágább.

2022. dec. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Ha az országunk tűri az elszegényedést, akkor ne is csodálkozzanak hogy sokan elköltöznek!
2022. dec. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%

#2


Az megvan, hogy a KSH mindenből olyan statisztikát készít ami viszonylag még "jól mutat" és átlaggal dolgozik ami a leghibásabb statisztikát adja? :D


De aki itt nyáladzik az te vagy. Tessék akkor el lehet menni. :)

2022. dec. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
69%

A mi munkahelyünk azt lépi erre hogy leépíti az emberek harmadát és aki marad, annak se emel semmit, de aki marad, nyakába kapja az összes elküldött munkáját.


Jó biznisz?

2022. dec. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Azt ugye vágod kérdező, hogy hamár ennyire a KSH-val jössz és a statisztikáival, akkor miért vársz bármit is a munkáltatóktól? Hisz a KSH szerint jó az átlag fizetés itthon :D
2022. dec. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
38%
KSH lol. Ezzel az erővel a Blikk szerkesztői is készithették volna.
2022. dec. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
36%
Mert mit kellene lépniük? Az átlagkereset is nőtt 18%-kal
2022. dec. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%

Tudom kár többször írni ide bármit is, de kezdjük ott, hogy "A teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete – a legalább 5 főt foglalkoztató vállalkozásoknál, a költségvetési intézményeknél és a foglalkoztatás szempontjából jelentős nonprofit szervezeteknél". A kulcsszó ez: "legalább 5 főt foglalkoztató vállalkozásoknál, a költségvetési intézményeknél".


Tehát nincs benne az országnak egy rohadt jelentős %-a aki esetleg vidéken dolgozik egyéni vállalkozónak vagy kis kft-nek ahol 2-3 ember van és mondjuk a töredékét keresi csak az átlagnak, mert egyszerűen nem termel a cég annyit, hogy több embert elbírjon.


:D


ÁTLAGJÁNOS vagy kérdező :D


Szóval ennyit a "hiteles" KSH statisztikáról.

2022. dec. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%
miért nem vagy akkor munkáltató, és adsz mindenkinek bruttó 5 milliós fizetést?
2022. dec. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
72%
Én már el is mentem, leszámoltam. Most 3 hónapig kapom a munkanélkülit :D
2022. dec. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!