Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kinnt az utcán miért nem...

Kinnt az utcán miért nem társalog nem köszön?

Figyelt kérdés
Egy helyen dolgozunk úgy munkahelyen viccelődünk beszélgetünk. De amint átlépi a munkahely kapuját mintha nem ismerne, ugy tesz mintha semmi közünk nincs egymáshoz. nem jön oda beszélgetni. nem értem. akkor munkahelyen csak játszotta az agyát? Tartanátok ilyennel a kapcsolatot?
2022. dec. 8. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Nem értem a kérdést. Komolyan ufónak hiszem néha magam, hogy én vagyok az egyetlen, aki konkrétan megkérdezi a másikat, mi baja van és nem idegenekkel lottózok a gyakorin?
2022. dec. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A köszönés a minimum lenne, ezt érdemes szóvá tenni. Ezek szerint barátok nem vagytok, van ilyen, de az alap udvariasság jár mindenhol. Ha nem veszi a lapot, akkor a munkahelyen sem jópofiznék vele.
2022. dec. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Mert munkán kívül mindenki azt csinál, azzal van, akivel akar. Örülj, hogy jó munkatársad van, ne akarj erőszakkal többet
2022. dec. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Darius- ***** válasza:
100%

Az is lehet szégyell.

Ne tarts fenn érdekkapcsolatot. Munkahelyen unatkozna, azért beszél veled és masokkal, ha vannak.

2022. dec. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan le lehet pontozni, de munkán kívül kapcsolatot tartani mindenki azzal fog akivel akar.

Köszönni alap, ha jó munkatársi viszony.

Maximum beülni valahova 1 sört meginni vagy ilyesmi 1 évbe 1-2x, de ennyi. Viszont a nagy bratyizásokból meg b.szókapcsolatokból lesznek a problémák... munkahelyre dolgozni járnak az emberek.

Az, hogy meg se ismer meg leráz és zavar, akkor meg munkahelyen belül ne haverkodj annyira vele, és ezzel le van tudva.

2022. dec. 9. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!