Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is tapasztalt ilyet?

Más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok a mai nap olyannal szembesültem , amivel meg soha.

Sajnos beteg lettem szerda estére , felhívtam a fonokomet hogy sajnos nem tudok menni dolgozni mert beteg lettem. Mondta is hogy Okes , jobbulást semmi baj. Elkönyveltem magamban hogy akkor minden rendben van. Na de, csütörtök reggel csörgött a telefonom, a kollegám hívott , hogy hol vagyok, mert kezdenénk a napot, én pedig mondtam neki,hat itthon vagyok lázasan az ágyban. Mondom nem szólt a fonok, es mondtak hogy semmit nem szólt. Ez normális ? Most nekem minden kollégámnak jeleznem kellene, hogy beteg lettem?



2022. dec. 9. 03:06
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Normális, lehet ott sem volt. Milyen munkahely, ahol nélküled megáll az élet?
2022. dec. 9. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van ha nem volt ott? 21. század… Nem normális. Ha nem is volt ott, valami kommunikációnak csak kéne lenni a vezetők között. Beírom valahová, e-mailt küldök, sms-t, írok messengeren, felhívom vagy valami. Varázslatos módon tök mindegy volt eddigi munkahelyeimen ki vette fel a telefont amikor emiatt kerestem őket, másnap reggel tudta a főni hogy beteg vagyok, nem leszek bent. Ha meg ez érintette mások munkáját akkor jelezte nekik hogy nem leszek bent, ezt meg azt nekik kell most csinálni.
2022. dec. 9. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem még a Balatonrol is be akart hívni kollega hogy help menjek be:D
2022. dec. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Normális, ezer más dolga lehetett, lehet ott sem volt, nem ismerjük a pontos feladatkörét. Nyilván kellemetlen, hogy nem szólt, de ez van. Legközelebb dobsz majd egy üzenetet az egyik közvetlen kollégának is és kész.
2022. dec. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előfordul.
2022. dec. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ebből nagy ügyet csinálni. Az a lényeg, hogy a főnöknek szóltál, innentől kezdve a te felelősséged véget ért, neki kell továbbítani az infót. Én a kollégámnak a telet se vettem volna fel.
2022. dec. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Elakadt valahol a kommunikáció, legjobbakkal is megesik, hogy elfelejtenek továbbítani egy infót.
2022. dec. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 xp ali ***** válasza:
Nem, csak a főnöködnek kell szólni. Meg táppénzre kiíratnod magad. Azért ilyenkor érdemes szólni a kollégáknak is, hogy ne legyen ilyen. Nem kötelező, de érdemes.
2022. dec. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!