Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A kollégáim rám szálltak, mit...

A kollégáim rám szálltak, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az előző munkahelyemen három év után elküldtek, sok mindenre hivatkozva.

A fő ok az hogy össze vesztem egy új kollégával aki megfenyegetett.

Az új helyemen valamennyire kapcsolatban vannak a régivel, mivel egy cégen belül van.

Az ottani kollégák állandó jelleggel piszkálnak, személyeskednek hazudnak, nem különb munkát végeznek mint én mégis rólam panaszkodnak egyfolytában,7 hónapja dolgozok ott minden egyes hónapban elő adják hogy nulla a munkám és el fogok innen menni mert kérdezte a főnök is szeretnének velem dolgozni vagy sem. Úgy vagyok vele már nem érdekel ma is megyek dolgozni meg fogom mondani hogy ez így nem megy és vagy tegyen el a főnök vagy felmomdok. Lelki roncs vagyok tőlük ha meglátom őket esküszöm rosszul vagyok.



2022. dec. 10. 04:45
 1/6 anonim ***** válasza:
99%
Mondj fel, én is ott hagytam az első munkahelyem mikor már teljesen elegem lett azokból a foskeverő emberekből. Persze előbb kellett volna megtennem, addigra már tönkrementem.
2022. dec. 10. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Teljesen meg tudlak érteni, ha nem tűröd az érzelmi zsarolást.


Viszont! Nincs értelme a bosszúállásnak (veszekedés.)


Legközelebbi esetben valamilyen módon érdemes szerét ejtened annak, hogy TÖRVÉNYES(!) eszközökkel derítsd ki, hogy mi az IGAZI(!) problémája Veled a másiknak.


Ha újra hasonló helyzetbe kerülnél. (Édesanyám sajnos belehalt a munkahelyi lelki terrorba, és nem sikerült sehogy sem megvédenem.)


Mindössze 13 évig tudtam csak életben tartani a súlyos ideg összeroppanásos rohamai miatt.

2022. dec. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen arra gondoltam talán az a bajuk 24 éves vagyok, ők mind 50 éves nők. Hárman vannak ellenem.
2022. dec. 10. 13:11
 4/6 anonim ***** válasza:
23%

Tudom, hogy fiatalon nagyon nehéz a büszkeséget feladni Kérdező (engem anno anyukám tanítgatott arra, hogy mindig "büszke" legyek magamra.)


Magamtól nem ment a hivalkodás sokáig - nehezen tanítottak meg lázadni az idősebb generáció.


Az ismerőseim szerint alapvetően szerény és illemtudó a viselkedésem - csendes és szófogadó kislány voltam gyermekként.


Én is közel járok az 50.-dik életévemhez (mint a kolléganőid) és mostanában szelídülök vissza igazán mélyrehatóan a gyermekkori kiegyensúlyozott személyiségemhez.


Sajnálom az általad említett hölgyeket - bizonyára nem tudja szeretni és elfogadni őket sérüléseikkel együtt senki.


Nehéz idők jártak még vallási értelemben a 70'-es, 80'-as években. Meg tudom érteni az elkeseredésüket.


Be volt tiltva az egyház tevékenykedése, de már a 60'-as évektől durván lázadásra voltak biztatva a fiatalok az idősebbek nézőpontjai ellen.


Talán kihasználhatták őket fiatalabb korukban férfiak - vagy tinédzser korukban szenvedhettek el szexuális zaklatást. Esetleg gyermekként.


Próbáld meg érzelmi sérültekként szemlélni őket. Valahogy bocsáss meg nekik! Ha ez nem menne könnyen, vonulj el meditálni - vagy látogass el egyszer egy templomba szentmisére vagy istentiszteletre!


Nekem is egy felszentelt római katolikus pap segített végezni IGAZÁN a "gonosszal". (Majdnem Ő lett a férjem, ha nem térek ki a pusziadása és ölelése elől.) 2010. december 14.-én történt.

2022. dec. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Meg tudlak érteni és tudom milyen érzés egy olyan környezetben dolgozni ahol csak az okoskodás meg a kibeszélés megy.Röviden gyomor görcsel indulsz el othonról..Annyit tudok hozzá fűzni a legjobb tudásod szerint és becsületesen végezd el a rádbízott munkát és mások véleménye ha nem építő jellegű inkább ne vedd fel ha ez sem jött be válts munkát.
2022. dec. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Írtam a feletesemnek hogy beszéljünk holnap, mert nem bírom azt hogy hárman rám szálltak és nem érdekel már kivel mitörtént, nem lehet kifogás arra hogy undorítóan viselkednek.

Közbe néztem más állást is hátha, ha esselteg nem jól alakul holnap nem fogom feladni.

2022. dec. 11. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!