Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elmennél a csapatépítőre ha a...

Elmennél a csapatépítőre ha a kollégáid kihagynak egy teams csoportból?

Figyelt kérdés

Van egy vállalati chat alkalmazás, ahol csináltak egy csoportot, ahol beszélgetnek, vicces dolgokat osztanak meg egymással.

Nem tudom, hogy mindenki benne van-e, de én biztosan nem.


Nem tudom, hogy elmenjek-e a csapatépítőre vagy sem. Hiszen minek fussak olyan szekér után ami nem vesz fel.

Nekem ebből az jön le, hogy nem kedvelnek, ami nem baj, csak akkor ne erőltessük a csapatépítést sem.


Ti mit tennétek ilyen helyzetben?


2022. okt. 29. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Szólnék, hogy vegyenek fel.

Nálam az dönt elmegyek-e, hogy alapból is tetszik-e a program amit szerveztek.

2022. okt. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Ha maguktól nem jutott eszükbe bevenni a csapatba, nem fogok odapofátlankodni és egyébként is van más programod pont a csapatépítés idejére. :)

2022. okt. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha valamiért éreznék késztetést arra, hogy valahogy bevágódjak náluk, akkor azért elmennék és próbálkoznék. Ha nem éreznék késztetést erre, akkor leszarnám az egészet.
2022. okt. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

A csapatépítés más, mint a barátkozás. Azok a kollégáid, akik a teams csoportban vannak, egymást mint magánembert kedvelik. Ebbe nem szólhatsz bele és nem követelheted ki, hogy téged is kedveljenek.

A team buliding meg független az ő kis magánklubjuktól, az az egész csapatra vonatkozik. A kettőnek semmi köze egymáshoz. Nyugodtan menj el a team buildingre.

2022. okt. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy sem mennék.
2022. okt. 30. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem mennék. Én csak olyanokkal iszom, akiket kedvelek.
2022. okt. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nem mennék el. Nem iszok, nem bírom a részegeket. A szabadidőmet amúgyse munkatársakra akarom pazarolni. Max ha munkaidőben van és fizetik.
2022. okt. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak megtehetem, egyáltalán nem járok ilyen haszontalan, időt és pénzt pocsékoló "rendezvényekre"!
2022. okt. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!