Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elvárható lett volna?

Elvárható lett volna?

Figyelt kérdés
Eladóként dolgozok, 6.-án mindenkire rá volt eröltetve egy mikulássapka, ezt pedig én nem voltam hajlandó hordani, semmi kedvem ezen a szr helyen még nagyobb hülyét csinálni magamból. A Főnök idejött, azt mondta hogy itt az van amit ő mondd, ez munkaruha, nem szeretne több ilyet látni, de borzasztó bunkó és megalázó modon. Itt átvettem én is ezt a stílust, Mondtam ok, nekem most dolgom van, és így le is léptem. A Szerződésben pontosan benne van mi a munkaruha, és olyan nincs benne hogy a főnökasszony kedve szerint ezt bármikor kedve szerint modosíthatja. Mivel, ez benne van a szerződésben, ezt nem érzem jogosnak, ezért felnyomtam a nébih-nél a helyet, és leírtam amit tudok, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is.
2022. dec. 10. 23:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12%
Csini lettél volna pedig kedvesem.
2022. dec. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
A munkakör részletezésének utolsó sorában mindig szerepel egy "és amivel felettese megbízza" értelmű rész.
2022. dec. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
Én sem vettem volna fel olyan szrt. Majd írd le mit reagált a nébih
2022. dec. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
15%
Auchan? :D
2022. dec. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
3%
Szégyelld el magad! A főnök szava szent.
2022. dec. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%

Gratulálok! Cserébe azért hogy nem vettél fel Mikulás napján egy Mikulás sapkát a munkahelyeden, miközben az összes kollégád felvette és nem haltak bele, képes voltál összeveszni a főnököddel és botrányt csinálni, visszapofázni neki.

Gondolom amikor meg a többiek a karácsonyi jutalmukat nézik te meg a nagy semmit, vagy éppen közlik veled, hogy találtak valaki mást a helyedre akkor meg kiírod az újabb kérdést, hogy joga volt-e a főnöködnek ehhez.

Gondolom amikor a hülyeséget tanították akkor nagyon szorgalmasan figyeltél, amikor az életrevalóságot akkor meg nem.

2022. dec. 11. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%

A szerződésben mi szerepelt?


Egyébként megértelek. Ha te nem tudsz "bohóckodni" (én sem!!!) akkor ez nem neked való munkakör volt. Ne sajnáld a felmondást!


Majd lesz jobb. Ha még fiatal vagy - huszonéves - akkor meg pláne!


Nem kell feltétlenül figyelembe venned minden egyes választ. Ne legyél rabszolga!!! (Édesanyám munkahelyi lelki terror halálos áldozata lett.)

2022. dec. 11. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
28%
Ilyen savanyú egy alakot... Pfff...
2022. dec. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

„ Gondolom amikor meg a többiek a karácsonyi jutalmukat nézik te meg a nagy semmit, vagy éppen közlik veled, hogy találtak valaki mást a helyedre akkor meg kiírod az újabb kérdést, hogy joga volt-e a főnöködnek ehhez.


Amúgy is 2 év után járna csak, én pedig 3 hónapja vagyok itt, de nem is fogom kivárni.


Fabruárban felmondok, addig kell még ezt a helyet kibírni

2022. dec. 11. 10:25
 10/16 anonim ***** válasza:
40%
Jól tetted.
2022. dec. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!