Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért változhatott meg a...

Miért változhatott meg a viselkedése egy alig ismerősömnek?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk úgy munkatársak de egy helyen dolgozunk, elég szétszorva vannak az emberek, így ritkán vagyunk kapcsolatban a másikkal. Vele olyan 1 hónapja kezdtünk kicsit össze spanolni, igazából néha váltottunk pár mondatot és ennyi,de ha az ember egész nap egyedül van ez is jó.Előtte csak köszönő viszonyban voltunk. Amikor jövök megyek be a helyemre, majdnem előtte kell pont eljönni, mindig már kedvesen,mosolyogva köszönt , én is neki. 1-2 hete sosem néz oda ha jövök, tökre olyan mintha direkt másfelé nézne.Pedig semmi rosszat nem tettem tudtommal. Nem úgy bartakoztunk mint férfi és nő,csak mint 2 ember, szóval nincs a dologban, mindketten házasok vagyunk.
2022. dec. 12. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle finoman, ha úgy gondolod nem tettél semmit. Lehet apró félreértés az egész.


Pl:volt ugyan ez kolléga néha beszéltünk, aztán egyik pillanatról a másikra latvanyosan megsértődőtt de nem rudtam miért.

Oda mentem megkérdeztem szépen. Kiderült hogy köszönt az utcán és nem köszöntem vissza ezert csinálta. Bocsánatot kértem mondtam hogy nem is emlékszem meg hogy lehet nem volt rajtam szemüveg vagy zenét hallgattam, ő is bocsánatot kert hogy túl reagálta ezekre nem is gondolt és ennyi.

2022. dec. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy csak fáradt :)
2023. jan. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!