Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért változhatott meg jó...

Miért változhatott meg jó irányba egyik napról a másikra a főnökasszony a gyakorlati helyemen? Én hogy viselkedjek vele? N

Figyelt kérdés

Szeptembertől vagyok gyakorlaton. Mostanáig nagyon bunkó, lenéző volt velem a főnökasszony. Állandóan beszólogatott a külsőmmel kapcsolatban hogy vékony vagyok, úgy köszönt nekem hogy "helló" és rám sem nézett, sosem beszélt velem szinte egy szót sem. Eleinte próbáltam kedves lenni vele, de belefáradtam és idáig én is köszöntem egy jó reggeltet majd kerültem ahogy tudtam. Ezen a héten viszont mintha kicserélték volna. Mosolyog rám, beszélget velem mindenről, viccelődik ahogy a többiekkel szokott.

Igaz dolgozok rendesen, sokat dicsérnek az alkalmazottak. Viszont fura nekem ez a hirtelen változás, plusz a régi beszólogatásai miatt nem szimpatikus nekem továbbra sem. Hogyan viselkedjek vele?


2017. okt. 10. 18:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hangulatember, vannak olyanok akik percenként tudják változtatgatni a viselkedésüket, észre fogod venni, ha erről van szó.
2017. okt. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

Mi változott: Megdugták

Hogy viselkedj: Legyél határozott

2017. okt. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

Erős hangulatingadozásai vannak.

Illetve a második jól írta: jól behatolt a csille a bepókhálósodott bányarendszer mélyére.

2017. okt. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Tervez valamit
2017. okt. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én távolságtartóan viselkedem. Ha most tényleg azért más, mert valami pozitívabbra vált az életében, az marhára nem mentség. És ha megint rosszra fordulnak a dolgai? Legyen szíves nem rajtam levezetni a magánéletbeli stresszeit, de még a munkahelyieket sem.
2017. okt. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
viselkedem=viselkednék
2017. okt. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%

Ne hagy magad, most te legyél morci.


Kérdezd meg tőle, 1.hogyan lehet egy rusnya nő főnökasszony? 2. Ismertem egy főnökasszonyt, azt hitte van humora, persze nevettünk vele, mert hiszen a főnökasszony, de a mindenki utálta a rusnya képét. 3. Ismertem egy nőt, aki álandóan beszólogatott, aztán megismerkedett Bodrival, a kutyával.

2017. okt. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
7: Szükségtelen ilyesmikkel provokálni. Egyszerűen meg kell kérdezni, hogy eddig miért volt bunkó.
2017. okt. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

"Állandóan beszólogatott a külsőmmel kapcsolatban hogy vékony vagyok"


Az ilyen kilóra-ember, nem érdemli meg az egyenességet, vissza kell adni, amit okozott a szavaival.


Felemelkedett proliból lett főnökasszony, felmarta magát a gátlástalanságával. Egy tanult, művelt ember nem a másik külsejével foglalkozik, hanem a munkájával.


Most elkezdett a főnökasszony jópofizni, mert ki tudja, talán talált egy férfit, aki nem hányta el magát az aktus alatt.


Ha valaki gonosz volt, hiába nyalizik utána, és hiába főnökasszony:-kicsinálom, a földbe tiprom a nagy egoját, és átveszem az irányítást, főnökasszony leszek.


Utána már nem bántom, de az új konyha lányokkal tisztelettel beszélek, és a tiszteletet nem azzal vívom ki:-"miért vagy ilyen rusnya, szégyeld magad"

2017. okt. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Van férje, lassan 40 éve.

Voltak ezen a helyen tanulók most néhány napig, nekik is ugyanígy beszólogatott. Mindenkiben a hibát keresi.

Azt én sem értem miért fontos az hogy hány kg vagyok, ha rendesen végzem a munkám. Nem vagyok anorexiás, csak vékony.

Ma is viccelődött és nevetett a saját viccein.

Köszi a tanácsokat! Távolságtartó leszek vele továbbra is.

2017. okt. 11. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!