Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki hulla fáradt , alig aludt ? Hogy telik a napotok ? Meddig dolgoztok és hogy bírjátok ?

Figyelt kérdés

2022. dec. 14. 08:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
5%

"hulla fáradt" <> "alig aludt"


Ezt inkább kialvatlanságnak hívjuk, nem fáradtságnak, de egyébként a kettőnek nem feltétlenül van köze egymáshoz. Nagyon sok mindentől függ.

Én meg a feleségem is, hétvégén is felébredünk reggel fél hat-hat körül vagy még korábban, a gyerekek 8-9-ig alszanak.

De például tegnap éjjel fél 3.20-kor keltem, nem is aludtam már vissza. Ma 4.10-kor keltem, 16 óráig dolgozom, utána otthon a családot igazgatom, este még programozok egy kicsit, aztán 10 vagy fél 11 körül elalszom. Nem vagyok nagy alvó, 5-6 órákkal elvagyok.

2022. dec. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Tegnap reggel 5-kor keltem, éjjel 12-kor értem haza, ma fél7-kor felébredtem. Nemsokára elmegyek dolgozni, 5-kor edzésre, aztán haza.
2022. dec. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Jelen. Hónapok óta kb 4 órát alszok éjszakánként. Rosszul bírom. 4-ig dolgozok, fél6 körül érek haza.
2022. dec. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
Nem dolgozom
2022. dec. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Ma annyira nem vészes, de sokszor volt az utóbbi időben, hogy sokat sírtam esténként, aludtam kb 3-4 órát, majd be kellett jönnöm dolgozni. Szarul bírtam. Nem is nagyon ettem. Sokat bénáztam. Alig vártam, hogy hazaérjek és megint sírhassak. Arról nem is beszélve, mennyire rosszul néztem ki a feldagadt szemeimmel.
2022. dec. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

Tegnap 18 órától ma reggel 8ig dolgoztam. Ma is megyek vissza, 18-ra.


Hazaérek a hideg lakásba, nem gyújtok be, inkább alszok amennyit csak tudok, úgyis mindjárt kelek.

Jól betakaróztam, bevackoltam magam, sikerült elaludnom.

Erre arra ébredek, hogy valami társadakomkutató akárkicsoda micsoda "van pár szabad perce?" felhív 11:15-kor.

Kár hogy a mai telefonokat nem lehet lecsapni, mint a régi kagylóst.

Most fent vagyok, nem tudok visszaaludni, és mivel már így felkeltem, nem tudom átaludni az ebédidőt, ezért éhes is vagyok.


Jó lesz visszamenni reggelig 14 órát melózni 2 óra alvással.

2022. dec. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Utolsó, sajnálom, ez nem lehet valami kellemes. Mit dolgozol ?


5- ös és Te mit dolgozol ? Miért sírsz, mi a baj ?

2022. dec. 14. 12:36
 8/15 A kérdező kommentje:

Hármas, miért alszol ilyen keveset ? Bánt valami, vagy csak egyszerűen nem tudsz aludni ?

Mostanában én is nagyon keveset alszom. Eléggé kivagyok. Fázom is nagyon.

2022. dec. 14. 12:37
 9/15 anonim ***** válasza:
66%

#8

Fogalmam sincs. Napi 7 órát fekszem az ágyban, de nehezen alszom el, 1-2 órával korábban ébredek mint kéne és éjjel is többször megébredek. 🤷‍♀️

#3 voltam

2022. dec. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%

#5 vagyok. Párkapcsolati krízis... De már kezdünk helyre jönni :)


Adatrögzítős irodai munkám van.

2022. dec. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!